Szybkie strony

Program Q-WWW został napisany z myślą o małych i średnich firmach. Wspomaga, a właściwie całkowicie przejmuje proces tworzenia stron WWW.

Program Q-WWW został napisany z myślą o małych i średnich firmach. Wspomaga, a właściwie całkowicie przejmuje proces tworzenia stron WWW.

Oprogramowanie umożliwia tworzenie serwisów internetowych bez znajomości języka HTML, generując, na podstawie wprowadzonych danych, statyczne strony WWW niewymagające komunikacji z bazą danych.

Po wprowadzeniu standardowych informacji, takich jak: nazwa firmy, działy, ważne osoby itp., program generuje prosty serwis WWW z tymi danymi. Niestety, zarówno sam program, jak i jego strony robią wrażenie dość archaicznych. Także interfejs użytkownika i system pomocy odbiegają od tego, do czego przyzwyczaili nas współcześni twórcy oprogramowania. Powstające strony swym wyglądem przypominają czasy przeglądarek 2.0 i 3.0, a nie 5.0 i 6.0. Próżno tu szukać wymyślnych rozwiązań i technologii, a ponadto program ma jedynie kilka szablonów, pozwalających na zindywidualizowanie wyglądu strony.

Szybkie strony
Program Q-WWW dostępny jest w trzech wersjach o zróżnicowanych możliwościach oraz cenach. Q-WWW Small - to podstawowa wersja programu pozwalająca jedynie na tworzenie nieskomplikowanych stron na podstawie podanych informacji. W kolejnej wersji - Medium dodano opcję sklepu internetowego, jednak zastosowane w nim technologie również odbiegają znacznie od współczesnych standardów. Jedynie wersja Professional umożliwia dodawanie własnych szablonów, a więc umożliwia pełną indywidualizację wyglądu strony. Niestety, proces ten nie jest już możliwy bez znajomości języka HTML.

Program do tworzenia firmowych witryn WWW

Q-WWW########

QBS, www.qbs.com.pl

Cena: 732 zł (wersja Small), 1220 zł (Medium), 1952 zł (Professional)