Szybko poszło - Galaxy Note 20 z pierwszą aktualizacją oprogramowania

Zaledwie dwa dni po premierze Samsung udostępnił sporą aktualizację dla Galaxy Note 20. Czyżby koreańczycy nie zdążyli z dopracowaniem oprogramowania?

Smartfony z rodziny Galaxy Note 20 zostały zaprezentowane zaledwie dwa dni temu, a pierwsi użytkownicy otrzymają swoje egzemplarze dopiero za jakiś czas. Nie przeszkodziło to jednak Samsungowi we wprowadzeniu na rynek nowej aktualizacji oprogramowania dla pokazanych urządzeń.

Galaxy Note 20 Ultra

Galaxy Note 20 Ultra

Najnowsza paczka waży około 500 MB. W chwili obecnej nie wiadomo jeszcze, jakie nowości wprowadza. Samsung wspomina jedynie o podniesieniu poziomu zabezpieczeń systemu operacyjnego do 1 sierpnia 2020 roku. Prawdopodobnie jest to jednak jedynie zasłona dymna, a w rzeczywistości producent wprowadza szereg poprawek i eliminuje błędy.

Aktualizacja dla Galaxy Note 20

Aktualizacja dla Galaxy Note 20

Większość użytkowników zainstaluje nowe oprogramowanie od razu po wyjęciu z pudełka podczas procesu konfiguracji urządzenia.

Galaxy Note 20 dostarczany jest z preinstalowanym Androidem 10 wraz z nie najnowszą już wersją One UI 2.5. Przypominamy, że lada dzień Koreańczycy rozpoczną beta testy One UI 3.0. Samsung obiecał dostarczyć użytkownikom Galaxy Note 20 trzy duże aktualizacje zmieniające wersję systemu operacyjnego oraz nakładki graficznej.

Sprawdź, ile kosztuje Galaxy Note 10 Lite

Źródło: gsmarena.com