Szybsze pobieranie z LimeWire 4.0.2

Ukazała się właśnie najnowsza, pełna wersja znakomitego programu służącego do bezpośredniej wymiany plików w sieci Gnutella. LimeWire 4.0.2 oferuje nie tylko nowy, przebudowany interfejs, ale także wyższe transfery oraz szereg przydatnych, dodatkowych narzędzi - m.in. nowy mechanizm eliminacji błędnych źródeł, co dało dość istotny wzrost szybkości pobierania. Nową opcją jest też możliwość współdzielenia plików w ramach grup językowych, co w połączeniu z polską wersją językową czyni program ciekawą propozycją dla rodzimych internautów.

Szybsze pobieranie z LimeWire 4.0.2

LimeWire znany jest fanom P2P od dawna, jest bowiem jednym z najpopularniejszych programów do wyszukiwania, pobierania i udostępniania wszelkiego rodzaju plików w sieci Gnutella. Najnowsze wydanie - 4.0.2 - ma wszystkie najlepsze cechy poprzednich wersji, tzn. znakomicie działającą opcję "Find More Sources" (umożliwia wyszukanie dodatkowych źródeł w celu kontynuacji pobierania pliku), zredukowane wymagania co do przepustowości łącza, zintegrowany czat, wymienne skórki, wsparcie projektu MAGNET (automatyczne przekierowanie do sieci Gnutella po kliknięciu odnośnika na stronie Internetowej) oraz zaawansowaną technologię Ultrapeer.

Szybsze pobieranie z LimeWire 4.0.2

Wyszukiwanie plików w LimeWire

Nowością jest kompletnie przebudowany interfejs, który posiada teraz usprawniony i intuicyjny moduł wyszukiwawczy. Dodatkowo autorzy wprowadzili nowy mechanizm eliminacji błędnych źródeł, co dało dość istotny wzrost szybkości pobierania, bowiem komputer użytkownika nie traci czasu i przepustowości na kontakt z nieaktywnymi hostami.

Szybsze pobieranie z LimeWire 4.0.2

LimeWire oferuje możliwość wybrania, od jakich użytkowników chcemy pobrać plik

Bardzo ciekawą, nową opcją programu jest możliwość współdzielenia plików w ramach grup językowych. Warto wiedzieć, iż z programu usunięto wszelkie oprogramowanie szpiegowskie. Program posiada polski interfejs (plik w wersji międzynarodowej). Pomysłowy jest również mechanizm, umożliwiający takie odfiltrowanie wyników wyszukiwania, by na liście prezentowane były jedynie pliku udostępniane przez użytkowników dysponujących odpowiednio szybkimi łączami.

LimeWire 4.0.2 dla Windows do pobrania z naszego serwisu FTP:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/3546/LimeWire.4.0.2.html

LimeWire 4.0.2 dla Linux do pobrania z naszego serwisu FTP:

http://www.idg.pl/ftp/linux_357/LimeWire.4.0.2.html

Więcej informacji:

http://www.limewire.com