Szybszy internet w UPC

UPC Polska, operator szerokopasmowego internetu, zwiększa prędkość transferu w swoich usługach chello classic i chello plus, przy zachowaniu tej samej ceny.

Prędkość chello classic zwiększa się z 2 Mb/s do 3 Mb/s. Chello plus zwiększa prędkość z 4 Mb/s do 6 Mb/s.

Cena dla usługi chello classic 3 Mb/s wynosi 129 zł brutto przy podpisaniu umowy na czas określony i 169 zł brutto przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony. Usługa chello plus jest oferowana za 219 zł przy podpisaniu umowy na czas określony i 249 zł brutto przy podpisaniu umowy na czas nieokreślony. Ceny są niższe jeśli jest się posiadaczem pełnego pakietu w TV kablowej UPC.

Dotychczasowi klienci usług chello classic i plus muszą uaktywnić nową wersję usługi wchodząc na przygotowaną w tym celu stronę internetową.

Nie zmieniła się wysokość limitów ściąganych danych. W chello classic wynosi 25 GB, w chello plus 50 GB miesięcznie.

Zwiększamy prędkości pobierania danych przede wszystkim z myślą o komforcie korzystania z internetu przez naszych klientów, ale nie tylko - powiedział Simon Boyd, dyrektor generalny UPC Polska. - Szybsze prędkości pozwalają korzystać z coraz bardziej zaawansowych usług i treści w internecie, tak więc oferowanie coraz szybszych łączy internetowych przez dostawców internetowych, takich jak UPC, tworzy z kolei dogodne warunki dla rozwoju i podwyższania jakości usług innych dostawców, w tym dostawców

contentu.

Z usług internetowych chello (pięć usług dostępowych) korzysta blisko 140 tys. abonentów UPC w kilkunastu miastach w całej Polsce: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Trójmieście, Szczecinie, Bydgoszczy, Lublinie, Wrocławiu, Opolu, Piotrkowie Trybunalskim, Jaworznie, Kaliszu i Kielcach.

Więcej: UPC