Szybszy transfer w Aster

W odpowiedzi na nowe oferty promocyjne konkurencji firma Aster zmodyfikowała parametry swoich pakietów internetowych. We wszystkich oferowanych przez firmę pakietach dostępowych zwiększono prędkość pobierania i wysyłania danych, zmieniły się też parametry usług dodatkowych.

Od 10 września w pakiecie TwójNet transfer danych od klienta w dzień (czyli od godz. 10 do 2 w nocy) nie zmieni się (256 kb/s), w nocy - przyspieszy dwukrotnie (z 256 do 512 kb/s). W pakiecie TwójNetPlus w dzień będzie można pobierać dane z szybkością 768 kb/s (zamiast dotychczasowych 512 kb/s), a w nocy - z szybkością 1,5 Mb/s (do tej pory - 1 Mb/s). W pakiecie TwójDom prędkość pobierania danych w ciągu dnia zwiększono z 2 do 3 Mb/s, a w nocy - z 4 do 6 Mb/s. Pakiet TwójŚwiat oferuje teraz transfer od klienta na poziomie 6 i 10 Mb/s w dzień i w nocy (do tej pory - 3 i 6 Mb/s).

Nowa oferta dostępu do internetu w Aster

Nowa oferta dostępu do internetu w Aster

Parametry usług dodatkowych, zawartych w cenie pakietu mają zmienić się 17. września zgodnie z poniższym zestawieniem:

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Jednocześnie Sferia poinformowała, że przedłuża do końca września promocję dotyczącą usług bezprzewodowego dostępu do Internetu (czytaj więcej: Niższe ceny i tańsze umowy bezterminowe w Sferii).

Liga dostawców usług dostępowych

Ruszyła kolejna odsłona Ligi PC World Komputer Online. Tym razem "na tapetę" bierzemy dostawców usług dostępu do Internetu. Od dziś możecie wyrazić swoją opinie na temat proponowanych przez nich cen, warunków promocji, zapewnianego bezpieczeństwa, dodatkowych usług, stabilności działania czy szybkości reakcji na zgłaszane błędy. Do końca września możecie dać wyraz swojemu zadowoleniu z danego dostawcy, lub wręcz przeciwnie - wystawić mu najgorsze możliwe noty. Według waszych ocen wyłonimy zwycięzcę.

Ligę dostawców usług dostępowych znajdziecie pod adresemhttp://www.pcworld.pl/liga .

Niedawno Netia zaoferowała klientom w promocji rok szerokopasmowego dostępu do Sieci za darmo w przypadku podpisania umowy na 36 miesięcy, a Tele2 - 15 miesięcy Internetu bez opłat. Również Telekomunikacja Polska (neostrada tp "za dychę") oraz UPC (UPC przyspiesza chello do 20 Mb/s) zaproponowały klientom nowe promocje.