Szyfrowanie poczty - łatwiej i szybciej

Firma CenturionSoft, wprowadziła na rynek program CenturionMail 2.0. Aplikacja umożliwia w szybki i łatwy sposób szyfrowanie poczty elektronicznej. Produkt przeznaczony jest dla klientów korporacyjnych i znakomicie współpracuje z najpopularniejszym programem do obsługi poczty elektronicznej - Microsoft Outlook.

Dla przeciętnego użytkownika Internetu szyfrowanie poczty kojarzy się ze skomplikowanym procesem i serią niezrozumiałych wieloliterowych skrótów. Dlatego też firma CenturionSoft postanowiła wprowadzić na rynek narzędzie, które umożliwi szybkie i bezbolesne przejście przez proces szyfrowania korespondencji elektronicznej.

Po zainstalowaniu CenturionMaila możemy od razu rozpocząć pracę z programem bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania (wtyczek). Początkujący użytkownicy na pewno docenią przyjazny interfejs i łatwość integracji z programem Microsoft Outlook, która odbywa się automatycznie. Aplikacja wykorzystuje do szyfrowania 128 bitowy klucz AES. Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość tworzenia zaszyfrowanych maili, których nie można otworzyć przed określonym czasem lub datą (opcja Time Bomb).

Licencja jednostanowiskowa na użytkowanie programu wynosi 59,95 USD.

Plik dostępny jest do pobrania z naszego serwera FTP pod adresem:http://download.idg.pl/81815/software/w95/security/centurionmail/setup.exe

Więcej informacji: http://www.centurionsoft.com/