T-Mobile Frii - wojna na oferty bez limitu u polskich operatorów rozpoczęta

Zaledwie dwa kilka dni po prezentacji przez Play’a oferty Formuła 4.0, T-Mobile wprowadza abonament Frii z prawie dokładnie taką samą ofertą, w kilku punktach nawet lepszą niż u konkurenta.

Czyżby w Polsce rozpoczęła się wreszcie prawdziwa wojna na oferty abonamentowe? We wtorek informowaliśmy o wprowadzeniu przez Play Formuły 4.0, pozwalającej na nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich polskich sieci komórkowych. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź jednego z konkurentów fioletowej sieci. T-Mobile zaprezentował abonament Frii pozwalający na jeszcze większą swobodę rozmów.

T-Mobile Frii, tak jak konkurent, oferuje rozmowy i SMSy bez limitów w abonamencie za 79 złotych (oferta bez telefonu). Dodatkowo, w przeciwieństwie do oferty Play Formuła 4.0, jego użytkownicy będą mogli rozmawiać za darmo także na numery stacjonarne (za dodatkową opłatą 7zł) oraz wysyłać bezpłatne MMSy. W cenie 99 złotych dodatkowo otrzymamy pakiet 2GB na internet mobilny.

T-Mobile frii

T-Mobile frii

Oferta Frii z telefonem zaczyna się od 99 złotych. W tej cenie od złotówki operator oferuje ciekawe smartfony m.in. Sony Ericsson Xperia Neo V oraz Samsung Galaxy Ace. Za 129 złotych otrzymamy także pakiet 2GB na internet i nieco lepsze smartfony za 1 zł - np. Nokię Lumia 710 oraz Samsunga Galaxy S Plus.

Flagowymi smartfonami z oferty T-Mobile Frii z abonamentem za 159 będą te same którymi chwali się Play - Nokia Lumia 800 oraz Samsung Galaxy S2.

--

Na polskim rynku telekomunikacyjnym przez kilka ostatnich lat panowała stagnacja. Wtorkowe "zagranie" Play już spotkało się odpowiedzią, która jednak na pewno była skrupulatnie przygotowywana od dłuższego czasu. Teraz pozostaje nam czekać na odpowiedź pozostałych graczy. Czy Orange i Plus będą w stanie zaproponować coś lepszego?