T-Mobile Usługi Bankowe zastępują Alior Sync. W reklamach pojawi się Lewandowski

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami na konferencji prasowej w Warszawie prezesi T-Mobile Polska i Alior Banku ogłosili oficjalnie start nowej usług T-Mobile Usługi Bankowe. Pod tą nazwą kryje się nowa wersja usługi Alior Sync.

Zmiana Alior Sync na T-Mobile Usługi Bankowe rozpoczęła się już w poprzedni weekend, a klienci otrzymali dostęp do nowej aplikacji mobilnej. O nadchodzącym rebrandingu informowaliśmy już na łamach PC Worlda w połowie kwietnia. Nowa marka już funkcjonuje, a przedstawiciele obu firm opowiedzieli dziś o najważniejszych szczegółach oferty.

T-Mobile Usługi Bankowe podobnie jak Alior Sync ma oferować bezpłatne prowadzenie konta, darmowy dostęp do karty debetowej oraz nieodpłatne przelewy internetowe i mobilne. Oprócz tego w miesiącu użytkownicy będą mogli wykonać też bez dodakowych opłat 10 natychmiastowych przelewów. W usłudze bankowości od T-Mobile możliwe będzie też wyrobienie karty kredytowej oraz skorzystanie z kart wirtualnych i usługi My Wallet.

T-Mobile Usługi Bankowe zastępują Alior Sync. W reklamach pojawi się Lewandowski

Klienci będą mogli założyć konto w sklepach T-Mobile oraz dziesięciu nowych punktach T-Mobile Usługi Bankowe na terenie różnych miast z całej Polski. Klienci będą mogli też korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w kraju oraz podczas wyjazdów za granicę. Co istotne, konto w banku będącym następcą Alior Sync będzie mógł założyć abonent każdego polskiego operatora.

Operator oczywiście przygotował szereg bonusów dla swoich obecnych klientów ofert post-paid i pre-paid, którzy zdecydują się założyć konto w T-Mobile Usługi Bankowe, w tym możliwość założenia od razu kredytu odnawialnego dla abonanetów sieci oraz bonusów w wysokości 20% do doładowania dla użytkowników oferty “na kartę” w T-Mobile i Heyah.

W nowej kampanii marketingowej T-Mobile Usługi Bankowe główną rolę odegrają Rober Lewandowski oraz Anna Lewandowska. W serwisie YouTube pojawił sie już pierwszy klip, w którym występuje wspomniana para.