T-Mobile oferuje specjalny pakiet dostępu do serwisów TIDAL i Legimi

Dzięki nowej ofercie od T-Mobile, czas spędzony w domu może być jeszcze przyjemniejszy. To także dobry moment, aby nadrobić zaległości w czytaniu i posłuchać dobrej muzyki. W tym celu użytkownicy T-Mobile mogą skorzystać z promocyjnej usługi, która oferuje pakiet dostępu do serwisów TIDAL oraz Legimi. #Zostanwdomu z ulubioną książką i przyjemnymi brzmieniami.


Wśród ofert od T-Mobile znajdziecie wiele interesujących promocji – jedną z nich jest specjalny pakiet dostępu do serwisów TIDAL oraz Legimi. Klienci T-Mobile, korzystając z usługi, zyskają dostęp do 60 tysięcy ebooków i audiobooków oraz do 60 milionów piosenek. To świetne rozwiązanie, aby przyjemnie i pożytecznie spędzić czas w domu, szczególnie w obecnej sytuacji.

T-Mobile oferuje specjalny pakiet dostępu do serwisów TIDAL i Legimi

Słuchaj na TIDAL

Dzięki współpracy T-Mobile z serwisem muzycznym TIDAL, użytkownicy mogą skorzystać z oferty, która umożliwia dostęp do długiej listy utworów i materiałów wideo. Do tego od niedawna w aplikacji możemy znaleźć dodatkowy moduł „W domu”, gdzie znajdują się gotowe playlisty z muzyką do pracy, nauki, treningu, relaksu czy zabawy z najbliższymi. TIDAL umożliwia również oglądanie koncertów największych gwiazd.

Zobacz również:

  • Oddaj stary smartfon i zdobądź nowy w T-Mobile
  • Zyskaj dodatkowe 100 GB w T-Mobile na kartę
  • W końcu! iOS 14.5 pozwala na zmianę domyślnej aplikacji do muzyki.

Dzięki aplikacji TIDAL klienci T-Mobile mogą korzystać z serwisu bez zużywania pakietu internetu. Aby aktywować dostęp należy ściągnąć aplikację TIDAL, wejść na stronę http://tidal.t-mobile.pl, zalogować się podając swój numer telefonu i hasło otrzymane SMS-em. Dla nowych klientów aplikacji T-Mobile dostęp do usługi będzie bezpłatny przez 90 dni. Po tym czasie opłata będzie wynosiła 19,90 zł za 30 dni.

T-Mobile oferuje specjalny pakiet dostępu do serwisów TIDAL i Legimi

Czytaj na Legimi

Legimi to serwis, na którym dostępny jest szeroki zakres ebooków oraz audiobooków. Od teraz klienci T-Mobile mogą skorzystać z dwóch pakietów, dzięki którym zyskają dostęp do wszystkich materiałów na Legimi. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z bezpłatnej oferty przez pierwsze 30 dni. Po tym czasie pierwszy pakiet – ebooki bez limitu – będzie kosztował 19,90 za 30 dni, natomiast pakiet obejmujący ebooki i audiobooki 34,90 zł. Warto zaznaczyć, że serwis może być uruchomiony jednocześnie na 4 urządzeniach.

Aby uaktywnić ofertę, należy wejść na stronę https://www.legimi.pl/t-mobile/ i uruchomić wybrany pakiet, a następnie podać swój numer telefonu oraz hasło, które otrzymacie SMS-em. Kolejnym krokiem jest zainstalowanie aplikacji Legimi.

Warto pomyśleć o zakupie nowego telefonu, aby cieszyć się lepszą jakością odtwarzanych materiałów. Polecamy serię Samsung Galaxy A