T-Mobile podnosi niektórym ceny: albo przejdą na nowe taryfy, albo zapłacą 5 zł więcej

T-Mobile szykuje się do podniesienia opłat za abonament. To odważny ruch, na który nie wiadomo jak zareagują klienci operatora.

Operatorzy telefonii komórkowej prowadzą ostrą wojnę. Pomimo tego, że od dawna narzekają na niskie ceny rozmów, do tej pory żaden z nich nie zdecydował się na podwyżki. Jak donosi Puls Biznesu wkrótce się to zmieni za sprawą firmy T-Mobile. Jej "niektórzy" klienci zaczęli otrzymywać bowiem list zaczynający się od słów:

"Już dziś zapraszamy do przejścia na nowe oferty JUMP!/ Blueconnect. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na to, korzystanie ze starych ofert jest nadal możliwe zgodnie z niżej przedstawionymi zmianami"Wspomniane zmiany dotyczące osób, które nie zechcą przejść na nową taryfę, to podniesienie abonamentu o 5 zł brutto (netto dla biznesu).

Zobacz również:

  • Czy opłaca się kupić router/modem z 5G? [PORADNIK]
  • T-Mobile ma już 25 lat! Weź udział w wyjątkowym konkursie

"Chcemy uprościć taryfy. Propozycja skierowana jest do stosunkowo małej grupy klientów korzystających z ofert nieobejmujących promocyjnego telefonu komórkowego i taryf wprowadzonych dawno temu" - tłumaczy Małgorzata Rybak-Dowżyk z T-Mobile.

NC+

W decyzji T-Mobile trudno nie dopatrzyć się ruchu, który w 2013 roku wykonała firma NC+. W jej przypadku skończyło się to wielką klapą i utratą wizerunku. Puls Biznesu zauważa, że możemy mieć też tutaj do czynienia z sondowaniem rynku, za którym pójdą następne podwyżki i kolejni operatorzy.

_____________________-

Klienci T-Mobile: jaką podejmiecie decyzję? Pamiętajcie, że możecie wypowiedzieć umowę.