T-Mobile proponuje Travel & Surf Świat, pakiety internetu w roamingu. Ceny: od 30 do 600 zł

Firma T-Mobile rozbudowała ofertę pakietów Internetu mobilnego w roamingu. Travel & Surf Świat obowiązuje w "najpopularniejszych destynacjach turystycznych".

Firma T-Mobile przygotowała z myślą o osobach wyjeżdżających nie tylko poza granicę Polski, ale również Unii Europejskiej nową ofertę (ważna do 31.10.2014 r.) w postaci pakietów Internetu mobilnego w roamingu. Nazywa się ona Travel & Surf Świat i dostępna jest w dwóch systemach: jednorazowym i abonamentowym.

"Pakiety będą obowiązywać m.in. w najpopularniejszych destynacjach turystycznych, np. Egipcie, Turcji czy Tajlandii. To kolejna propozycja, dzięki której T-Mobile stwarza swoim klientom możliwość bezpiecznego surfowania po sieci poza granicami kraju z pełną kontrolą kosztów w atrakcyjnych cenach." - czytamy w informacji prasowej.

Warto dodać, że z oferty wyłączeni są: operatorzy satelitarni, roaming na promach i statkach, Afganistan, Algieria, Dominikana , Fidżi, Gruzja, Kuba, Laos, Liban, Makau, Malediwy, Mauritius, Nowa Zelandia, Oman, Pakistan, Sudan, Uzbekistan i Wenezuela.

Ceny

Pakiety jednorazowe:

Travel & Surf Świat – 7 dni 30MB (29,90zł)

Travel & Surf Świat – 7 dni 100MB (99,90 zł)

Travel & Surf Świat – 14 dni 500MB (359,90 zł)

Travel & Surf Świat – 14 dni 1GB (599,90 zł)

Pakiety cykliczne (miesięczna opłata za pakiet danych doliczana jest do bieżącej faktury):

500 MB transferu: 359,90 zł miesięcznie

1 GB transferu: 599,90 zł miesięcznie

Zostajemy poinformowani, gdy do końca pakietu pozostanie 10 MB transmisji danych oraz o jego 100% wykorzystaniu.

Więcej informacji: T-Mobile