T-Mobile przedłuża ważność konta wszystkim seniorom

W tym trudnym czasie sieć komórkowa T-Mobile postanawia wesprzeć także osoby starsze, które są najbardziej narażone na działanie koronawirusa. W trosce o ich bezpieczeństwo, T-Mobile przedłuża ważność kont na kartę oraz Heyah wszystkim użytkownikom, którzy ukończyli 60 lat.

Źródło: pl.freepik.com

Zagrożenie związane z epidemią koronawirusa dotyka przede wszystkim osoby starsze. Aby ułatwić im kontakt z najbliższymi oraz zadbać o ich bezpieczeństwo, operator T-Mobile postanowił przedłużyć okres ważności konta o 100 dni, licząc od 2 kwietnia. Dotyczy to ofert na kartę oraz Heyah. Ze zmiany skorzystają osoby po 60. roku życia, które w ciągu najbliższych 30 dni mogły utracić aktywne konto, a także użytkownicy, którzy obecnie mają nieaktywne konto.

Konto zostaje przedłużone automatycznie, co zostanie potwierdzone SMS-em od operatora. Po uruchomieniu operacji, możliwe będzie dalsze korzystanie ze zgromadzonych środków na koncie i wykonywanie połączeń. Wydłużenie ważności konta odbywa się w oparciu o weryfikację wieku osoby, na którą zarejestrowany jest konkretny numer telefonu.

Aby sprawdzić swój obecny stan konta, wystarczy wpisać w telefonie kod *101# w przypadku usług T Mobile na kartę, a jeśli jest to numeru w Heyah na kartę należy wpisać kod *108#

Oficjalną informacje znajdziecie na: firma.t-mobile.pl

Aby dodatkowo zadbać o swoje bezpieczeństwo i kontrolować stan zdrowia, warto pomyśleć o zakupie termometru bezdotykowego.