T-MobileCloud - biznes w chmurze

T-MobileCloud to chmura dla biznesu, w której przedsiębiorcy mogą zmawiać szereg usług.  Może ona umożliwić  sprawniejsze zarządzanie firmą oraz większe bezpieczeństwo firmowych danych.

T-MobileCloud to kompleksowe rozwiązanie dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw pozwalające na korzystanie z licznych usług oraz programów w środowisku chmury.

"Klienci chętnie korzystają z naszej oferty smartfonów, tabletów i laptopów. Przez ostatnich sześć lat sprzedaliśmy blisko 550 tysięcy laptopów i tabletów. Teraz chcemy klientom korzystającym z tych urządzeń zaproponować zabezpieczenie ich wrażliwych danych przed utratą i zaoferować im przejście do bezpiecznego środowiska T-MobileCloud," mówi Igor Matejov, Dyrektor ds. rynku biznesowego w T-Mobile.

Dostęp do T-MobileCloud jest możliwy z każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową. Dodatkowo stworzono aplikację mobilną dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Duża zaletą T-MobileCloud jest prostota obsługi. Podczas logowania klient rozpoznawany jest po numerze telefonu lub adresie e-mail. W ten sposób użytkownik może zamawiać kolejne usługi. Nie ma potrzeby podawania danych karty kredytowej, ponieważ wszelkie opłaty doliczane są do faktury.

Serdecznie zapraszamy na konferencję MobileStandard 2013, gdzie będzie można usłyszeć między innymi Marka Wcisło przedstawiciela Polskiej Telefonii Cyfrowej.