TCL ES56 i TCL ES58 - nowa seria telewizorów o małych przekątnych z Android TV

Potrzebujesz telewizora do pomieszczenia o niewielkich rozmiarach, a jednocześnie oczekujesz wysokiej jakości dźwięku i obrazu, inteligentnych funkcji oraz szerokiego dostępu do aplikacji? Na rynku pojawiły się telewizory TCL z serii ES56 oraz ES58, które odpowiadają na te potrzeby.

TCL ES56 oraz TCL ES58 to systemy z wbudowanym systemem Android TV 8.0, który pozwala na nieograniczony dostęp do aplikacji Google Play Store i umożliwia korzystanie z nieprzebranych zasobów m.in. Netflixa czy YouTube. Dzięki inteligentnemu Asystentowi Google można kontrolować głosem urządzenia domowe, a także wydawać telewizorowi polecenia głosowe. Ogromną zaletą tych niewielkich telewizorów jest odtwarzanie obrazów w technologii HDR, dzięki czemu odbiorca widzi żywe, naturalne kolory a także detale zarówno w najjaśniejszych partiach obrazu, jak i w cieniach. Wyższy kontrast zapewnia zastosowana technologia MicroDimming.

TCL ES56 i TCL ES58 - nowa seria telewizorów o małych przekątnych z Android TV

Modele 40-calowe wyposażone zostały w odpowiedni do przekątnej ekran o rozdzielczości Full HD, a 32-calowe – o rozdzielczości HD. Uzupełnienie obrazu w TCL ES56 oraz TCL ES58 stanowi głęboki, czysty dźwięk - zostały wyposażone w system dźwięku Dolby Audio. Dzięki nowoczesnemu, eleganckiemu desingowi, doskonale wkomponowują się w niemal każdą aranżację wnętrza, podkreślając jego niepowtarzalny styl.