TDK powiększa rodzinę MOJO

Koncern TDK w ostatnich dniach powiększył rodzinę odtwarzaczy MP3 z serii MOJO. Cztery nowe modele, które w najbliższym czasie ukażą się na rynku noszą nazwy MOJO 1, MOJO 256F, MOJO 128F oraz MOJO X. Urządzenia są kompatybilne zarówno z systemami Windows, jak i Mac OS.

TDK powiększa rodzinę MOJO

Model MOJO 1 jest odtwarzaczem zintegrowanym ze słuchawkami. Posiada 128 MB pamięci wewnętrznej Flash, radio z 25 kanałami, port SD/MMC oraz baterię AAA wystarczającą mu na 10 godzin. Koszt MOJO 1 to 179,99 USD.

TDK powiększa rodzinę MOJO

Kolejny z modeli - MOJO 256F, posiada tuner radiowy z możliwością zaprogramowania 22 stacji, 256 MB wewnętrznej pamięci Flash, którą można rozbudować poprzez zainstalowany w nim port kart SD (Secure Digital) oraz MMC (MultiMedia Card). Umożliwia również nagrywanie głosu oraz transmisji radiowej. Wbudowany equalizer oferuje 7 modeli ustawień w zależności od rodzaju słuchanej muzyki oraz zapamiętanie czterech profili ustawień użytkownika. Urządzenie zasilane jest baterią AAA, która zapewnia do 12 godzin odtwarzania. W komplecie znajdziemy ponadto kabel USB, słuchawki oraz futerał. Koszt MOJO 256F to 189,99 USD.

Następne urządzenie - MOJO 128F, od poprzednika różni jedynie ilość wewnętrznej pamięci Flash, która w tym przypadku wynosi 128 MB. Będzie on również trochę tańszy od MOJO 256F - 139,99 USD.

Ostatnia z propozycji - MOJO X, posiada 128 MB pamięci wewnętrznej Flash. Interfejs urządzenia współpracujący z systemem Mac OS umożliwia przenoszenie plików za pomocą metody "drag-and-drop". Equalizer oferuje 5 modeli ustawień w zależności od rodzaju słuchanej muzyki oraz dopuszcza własne ustawienia użytkownika. Dodatkowo MOJO X wyposażony jest w funkcję powtarzana pojedynczego utworu lub całej zawartości nośnika. Tak jak w poprzednich modelach znajdziemy w komplecie baterię AAA, słuchawki oraz futerał. Koszt MOJO X to 99,99 USD.

Więcej informacji: http://www.tdk.com