TES V: Skyrim po japońsku

Jak tam Wasz japoński, drodzy Czytelnicy? U mnie bardzo słabo, ale nie przeszkadza mi to, aby pozachwycać się tym krzaczastym językiem w najnowszej odsłonie The Elder Scrolls.

Skyrim jest pierwszą zachodnią grą, której magazyn Famitsu przyznał maksymalną ocenę 40/40 i tym samym został wyniesiony przez japońską biblię gamingu na piedestał siedemnastu najlepszych gier. Niesamowity eRPeG od Bethesdy w Kraju Kwitnącej Wiśni stoi teraz na równi z takimi mega-hitami, jak The Legend of Zelda: Ocarina of Time, Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots, Soulcalibur oraz… cóż, Nintendogs.

Jeżeli macie ochotę na własne uszy przekonać się, jak ojczysty język naszych skośnookich przyjaciół sprawdza się pośród mieszkańców krainy Skyrim, to odsyłam Was do najnowszego zwiastuna opublikowanego poniżej. Za Chiny (za Japonię?) Ludowe nie mam pojęcia o czym tam dyskutują, ale z całą pewnością prezentuje się to fenomenalnie.

Zachęcam również abyście zajrzeli do chatki pewnego seryjnego mordercy. Jeżeli nie macie pojęcia gdzie jej szukać, zawsze możecie skorzystać ze szczegółowej mapy.