THQ Nordic ujawniło gry, które pokaże podczas Gamescom 2019, będą niespodzianki!

Europejski wydawca - THQ Nordic, zaprezentował listę produkcji, które będą dostępne dla odwiedzających targi Gamescom w Kolonii.

Targi E3 2019 już za nami, więc pora szykować się na europejskie targi Gamescom 2019. THQ Nordic ujawniło produkcje, które zabierze do Kolonii. Wśród ujawnionych gier warto wyróżnić:

  • Biomutant (PS4, Xbox One, PC)
  • Desperados III (PS4, Xbox One, PC)
  • Darksiders Genesis (PS4, Xbox One, Switch, PC)
  • Destroy All Humans! (PS4, Xbox One, PC)
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (PS4, Xbox One, Switch, PC)

Wszystkie powyższe produkcje będą w pełni grywalne, oznacza to, że goście targów Gamescom będą mogli sami przetestować nadchodzące gry THQ Nordic. To jednak nie wszystkie wieści jakie napływają do nas z obozu wydawcy. Ujawniono również, że w Kolonii zaprezentowane zostaną aż cztery nowe produkcje! Trzy z nich zostaną pokazane za zamkniętymi drzwiami jedynie przedstawicielom prasy, a jeden doczeka się publicznej prezentacji.

Tegoroczna edycja targów Gamescom odbędzie się w dniach 20 - 24 sierpnia, jednak już w poniedziałek 19 sierpnia o godzinie 20:00 odbędzie się transmisja na żywo, oficjalnie otwierająca wydarzenie. Jak potwierdzili przedstawiciele THQ Nordic, to właśnie na niej poznamy jeden z nowych tytułów wydawcy.

Zobacz również:

  • Polski souls like z Achillesem w roli głównej? To się dzieje
  • Elex 2 - zwiastun, premiera, przedsprzedaż, fabuła. Sprawdź, co wiemy [26.07.2021]

THQ Nordic w ostatnich latach zbudowało znakomite portfolio, stawiając przy tym często na niewielkie, ale utalentowane zespoły, jak również na dawno zapomniane marki. Warto tu przypomnieć, że tylko w ciągu ostatnich miesięcy THQ Nordic przejęło takie studia jak: Piranha Bytes (seria Gothic, Risen), Warhorse Studios (Kingdom Come: Deliverance) czy cały dorobek Deep Silver/Koch Media (Metro, Saints Row, Dead Island). Jak do tego dodamy inwestycje w poszczególne marki jak choćby: Kingdoms of Amalur, Alone in the Dark czy Act of War, to maluje nam się obraz jednego z najciekawszych wydawców na rynku.