TIDAL na cztery miesiące za 4 zł!

Najnowsza promocja przygotowana przez TIDAL pozwala oszczędzić aż 155,96 zł.

TIDAL wystartował właśnie z nową promocją na subskrypcje w swoim serwisie streamingowym. W dobie pandemii koronawirusa to świetna okazja, aby nadrobić muzyczne zaległości w najwyższej jakości.

TIDAL na cztery miesiące za 4 zł!

Źródło: tidal.com

TIDAL jest jednym z największych serwisów streamingowych z muzyką, który wystartował w 2014 roku. Obecnie usługa należy do muzyka Jay'a-Z. Dzięki swojemu właścicielowi TIDAL przykłada ogromną wagę do jakości dźwięku.

Usługa zapewnia dostęp do ponad 60 milionów utworów, z czego część z nich dostępna jest w bezstratnej jakości.

Twórcy serwisu streamingowego wprowadzili właśnie nową promocję, która uprzyjemni nam najbliższe cztery miesiące. Wszyscy internauci, którzy nie posiadali wcześniej konta na platformie mogą uzyskać dostęp do TIDAL'a na cztery miesiące za zaledwie cztery złote.

Użytkownicy podczas rejestracji w usłudze mogą wybrać rodzaj subskrypcji. TIDAL udostępnia zarówno opcję Premium, jak i Hi-Fi. Wybierają pierwszą z nich zaoszczędzimy 76,96 zł. Decydując się na pakiet TIDAL Hi-Fi przez cztery miesiące oszczędzimy aż 155,96 zł.

Studenci zaoszczędzą o połowę mniej, ponieważ mogą oni na codzień korzystać z TIDAL'a za połowę ceny regularnej.

Aby zarejestrować się w TIDAL i uzyskać dostęp do serwisu streamingowego na cztery miesiące za cztery złote należy skorzystać z tego linku.

Pamiętaj, aby po rejestracji anulować automatyczne odnawianie subskrypcji. Jeżeli tego nie zrobisz podczas piątego miesiąca rozliczeniowego TIDAL pobierze standardową opłatę w wysokości 19,99 zł za pakiet Premium lub 39,99 zł za pakiet Hi-Fi.

Sprawdź, ile kosztują słuchawki Sony WH1000XM3, które pozwolą cieszyć się muzyką w najwyższej dostępnej jakości.

Aktualne ceny w sklepach

Przeczytaj również naszą recenzję polecanych słuchawek Sony WH1000XM3, które świetnie sprawdzą się w połączeniu z TIDAL Hi-FI.