TOCA Race Driver

Śmierć na torze wyścigowym to prawdziwa tragedia dla dwóch synów kierowcy rajdowego.

Śmierć na torze wyścigowym to prawdziwa tragedia dla dwóch synów kierowcy rajdowego.

Dwóch synów kierowcy rajdowego, który zginął na torze, idzie w ślady ojca. Ryan McCane, młodszy z braci, dopiero zaczyna swoją karierę. I to właśnie w niego wcielasz się, grając w TOCA Race Driver.

Celem Ryana jest zostać mistrzem nad mistrzami. Wygrać wszystko, co można, oraz uzyskać informacje na temat śmierci swojego ojca. To pierwsza gra wyścigowa z elementami fabularnymi.

W zależności od podjętych decyzji, zachowania na torze i innych czynników poznajesz scenariusz. Jednak nie wątek fabularny jest tu najważniejszy. Najważniejsze są emocjonujące wyścigi aut klasy turystycznej.

TOCA Race Driver

A wszystko zaczęło się od spóźnionego hamowania. Lawina ruszyła....

Przyjdzie ci się ścigać na 38 autentycznych torach wyścigowych z całego świata, a do dyspozycji twórcy oddali 48 samochodów odwzorowanych z wielką dbałością o szczegóły. Dobrze oddano właściwości aut. Model uszkodzeń też został ciekawie przedstawiony. W czasie wypadku dookoła latają części, karoserie się gną, szyby wypadają.

Wyścig jest bardzo emocjonujący. Przy dobrym udźwiękowieniu dokładnie słychać, jak stuka zawieszenie na nierównościach, gdy konkurent próbuje lekkimi puknięciami wyprowadzić twoje auto na pobocze. Zresztą bez brutalnej walki się nie obejdzie. Sam też nie możesz być dżentelmenem i powinieneś rozpychać się jak tylko się da. Po ukończonym sezonie możesz liczyć na propozycje od zespołów z wyższych klas, a twój prestiż, a także stopień trudności rosną. TOCA Race Driver nie jest najtrudniejszą grą wyścigową na PC, nie znaczy jednak, że łatwo jest wygrać. Jeśli masz trochę samozaparcia i lubisz walkę, ta gra powinna ci się spodobać.

Wydawca w Polsce CD Projekt

Informacjehttp://www.cdprojekt.info

Wymagania sprzętowe CPU 500 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 3D 32 MB

Cena 49,99 zł

Najniższa cena 45 zł,http://www.maxgame.pl

Ocena 5/5