TP S.A. i MediaMarkt - Internet w prezencie

Telekomunikacja Polska oraz sieć sklepów MediaMarkt planują wspólną promocję - polegać będzie ona na umożliwieniu osobom, które nabędą w MediaMarkt komputer lub drukarkę, dwugodzinnego, darmowego surfowania po Internecie.

Jak dowiedzieliśmy się od Mariusza Gacy, dyrektora Pionu Multimediów TP, osoby, które zdecydują się na zakup komputera lub drukarki w MediaMarkt otrzymają zestaw oprogramowania oraz kupon, na którym pod "zdrapką" znajdować się będą login i hasło, umożliwiające skorzystanie z uruchomionego specjalnie na czas promocji darmowego numeru dostępowego.

Wedle informacji uzyskanych w TP S.A. (i potwierdzonych w MediaMarkt), promocja ma ruszyć 1 marca i będzie trwać przez co najmniej miesiąc - ma ona bowiem charakter pilotażowy i jeśli zainteresowanie nią będzie odpowiednio duże, to będzie kontynuowana (decyzja leży w gestii TP S.A.).

Zobacz również:

  • Misja Święta w Media Markt - sprawdzamy najciekawsze świąteczne promocje! [24.12.2021]
  • Najlepsze promocje na sprzęt fotograficzny i akcesoria [22.01.2022]

Jak powiedział nam Rafał Dzięgielewski z MediaMarkt, akcja promocyjna prowadzona będzie we wszystkich sklepach MediaMarkt na terenie Polski. Będą z niej mogli skorzystać wszyscy, którzy w ciągu miesiąca po 1 marca kupią w MediaMarkt dowolny komputer osobisty lub drukarkę. Co ważne, kupon, który klient otrzyma przy zakupie sprzętu będzie ważny przez 6 miesięcy. Maksymalna długość jednego połączenia z Internetem wynosić ma 60 minut.