TP S.A.: nie odliczyłeś opłat za internet od podatku? Oto bonus - 180 zł!

Abonenci TP S.A. korzystający z usługi multipakiet tp mają problem z odliczeniem od podatku opłat za internet: na ich rachunkach widnieje bowiem zbiorcza kwota za kilka usług. Dlatego narodowy operator przygotował dla nich specjalną promocję - bonus o wartości 180 złotych.

Jak donosi Urząd Komunikacji Elektronicznej, abonenci TP S.A. mają problem ze skorzystaniem z ulgi internetowej. Urzędy skarbowe kwestionują odliczenia, w których podawana jest suma opłat za zbiór usług wchodzących w skład oferty multipakiet tp.

Z drugiej strony Telekomunikacja Polska nie jest zobowiązana do wyszczególniania na rachunku oddzielnych pozycji, w tym abonamentu za internet. Ponadto, jak podkreślają jej przedstawiciele, multipakiet tp to wyjątkowo korzystna oferta pozwalająca użytkownikom na duże oszczędności.

Jednak firma chce wyjść naprzeciw swym klientom. Dlatego użytkownicy, którzy nie skorzystali z ulgi, mogą zgłosić się do TP S.A. z prośbą o bonus: jest to bezpłatny dostęp do Pakietu telewizyjnego L przez 3 kolejne miesiące. Wartość usługi to 180 złotych brutto.

Dodatkowe informacje: "Rekompensata dla klientów usługi multipakiet tp"