TP SA: dłużej, ale nie drożej

W najbliższy poniedziałek Telekomunikacja Polska rozpocznie promocję swoich pakietów internetowych. W ramach promocji abonenci korzystający z Pakietu 15, 30 lub 45 dostaną do dyspozycji więcej czasu na połączenie z Internetem za tę samą cenę.

TP SA: dłużej, ale nie drożej
Ci użytkownicy, którzy wykupili Pakiet 15 za 37,45 zł miesięcznie dostaną w tej cenie dodatkową godzinę (łącznie będzie ich 16). Użytkownicy Pakietu 30 (30 godzin połączeń za 64,20 zł miesięcznie) będą mogli korzystać z Internetu o 3 godziny dłużej, zaś Pakietu 45 (45h za 85,60 zł) - aż o 6 godzin dłużej za tę samą cenę.

Promocja ma objąć osoby korzystające z pakietów taryfowych Standardowy lub Aktywny oraz użytkowników ISDN z dostępem Octopus S. TPSA zapowiada również, że w lutym 2003 r. wprowadzony zostanie nowy pakiet - Nocny - obowiązujący od godz. 0:00 do 8:00. W ramach Pakietu Nocnego internauci mają mieć możliwość korzystania z Internetu przez 240 godzin za 64,20 zł miesięcznie.

Zobacz również:

  • Najlepszy antywirus 2023 - top 10 antywirusów

W poniedziałek, 9 grudnia, pakiety internetowe TP SA staną się również dostępne dla użytkowników korzystających z abonamentów telefonicznych Oszczędny i Niedrogi. W tym przypadku nie będzie jednak obowiązywać wspomniana wyżej promocja.

Więcej informacji:

http://www.telekomunikacja.pl


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: