TP: nowe taryfy w zakresie telefonii internetowej

Telekomunikacja Polska wprowadziła trzy nowe plany taryfowe związane z telefonią internetową. Dzięki nowej ofercie użytkownicy usług neofon tp i telefonia internetowa tp mogą wykonywać połączenia na numery stacjonarne w cenie od 6 groszy za minutę.

Nowe plany taryfowe wprowadzone przez Telekomunikację Polską są związane z telefonią internetową. Użytkownicy usług neofon tp oraz telefonia internetowa tp dzięki planom VoIP tp kapitał uzyskają tańsze połączenia w zamian za opłatę miesięczną, która jest w całości przeznaczana na połączenia.

Do dyspozycji klientów oddane zostały plany VoIP tp kapitał 5, 20 i 40 oferowane w cenie 5, 20 i 40 zł. Połączenia między numerami telefonii internetowej TP są bezpłatne. Za rozmowy z użytkownikami telefonów komórkowych trzeba zapłacić 67 groszy za minutę. Połączenia międzynarodowe do krajów pierwszej strefy, obejmującej między innymi USA, Kanadę, Australię i kraje Unii Europejskiej, zostały wycenione na 12 groszy za minutę.

W zależności od wybranego planu zróżnicowane zostały natomiast ceny połączeń lokalnych i międzymiastowych. Kształtują się one na poziomie 10 (VoIP tp kapitał 5), 8 (VoIP tp kapitał 20) i 6 (VoIP tp kapitał 40) groszy za minutę.

Korzystanie z usługi nie wymaga zawierania umów na czas określony, ani też dokonywania przedpłat charakterystycznych dla modelu prepaid. Połączenia są rozliczane w trybie sekundowym. Klienci uiszczają opłaty na podstawie przesłanej im faktury. Za każdy rok korzystania z usługi mogą także otrzymać zniżkę na krajowe połączenia stacjonarne.

Dodatkowe informacje na temat usług w zakresie telefonii internetowej są dostępne na łamach serwisu Telekomunikacji Polskiej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: