TP wprowadza 27 kanałów HD z telewizji N oraz serwis z filmami VoD w internecie

Telewizja N ma najwięcej kanałów HD w Polsce, bo aż 27. Teraz tyle samo kanałów będzie miała TP - firmy właśnie dopinają ostatnie szczegóły wspólnej umowy o współpracy. Pakiety telewizji N mają wejść w skład nowej oferty Fun Pack. Ponadto TP uruchomiło też nowy serwis VoD z filmami, otwarty dla wszystkich internautów.


Fun Pack od 1 czerwca, ale...

Oferta o trochę dziwacznej nazwie Fun Pack obejmuje szybki internet Fiber (40 i 80 Mb/s), cyfrową telewizję, 2 tys. filmów w wideo na życzenie w tym filmy gratis, dekoder z nagrywarką oraz pakiety telewizyjne z oferty N. Fun Pack zadebiutuje na rynku już 1 czerwca, ale na kanały HD z telewizji N będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

- Domykamy szczegóły dealu z naszym partnerem (N). Mam nadzieję, że zakończymy rozmowy w najbliższych dniach, wtedy poinformujemy o ofercie - powiedział Wojciech Jabczyński, przedstawiciel TP.

Serwis z filmami Orange VoD dla wszystkich internautów

Do tego TP udostępniła też swój serwis VoD (wideo na życzenie), z którego możemy oglądać filmy na ekranie każdego komputera. Wypożyczalnia filmów dostępna jest pod adresem orange.pl/vod. Na razie w serwisie jest ponad 200 filmów, ale docelowo ma ich być 500. W serwisie znajdziemy takie hity jak Piraci z Karaibów, Śluby panieńskie, Toy Story, Ultimatum Bourne’a czy Ostatni władca wiatru.

TP wprowadza 27 kanałów HD z telewizji N oraz serwis z filmami VoD w internecie

Piraci z Karaibów

Orange VoD dla wszystkich, ale...

Z tego serwisu może korzystać każdy internauta, ale klienci TP otrzymają preferencyjne ceny wypożyczenia filmów. Zwykli internauci zapłacą od 7 zł do 12 zł (nowości), tymczasem klienci TP i Orange tylko od 5 zł do 9 zł (nowości).

Filmy za złotówkę od TP

Z okazji uruchomienia nowej oferty udostępniono wybrane polskie filmy (koprodukcje TP) za przysłowiową złotówkę. Są to: Trick, Nigdy nie mów nigdy, To nie tak jak myślisz, kotku, Śniadanie do łóżka, Mała wielka Miłość, Piksele i Dzieci Ireny Sendlerowej.

Prezent TP na Dzień Dziecka problemem dla konkurencji

Telekomunikacja Polska przygotowała więc dla użytkowników atrakcyjny prezent na Dzień Dziecka, przemeblowując i znacząco odświeżając swoją ofertę. Teraz czekamy na włączenie do oferty obiecanych 27 kanałów HD z N. Konkurencja TP będzie miała teraz twardy orzech do zgryzienia.

Źródło: TP