TPSA: Poczta Głosowa - SMS

TP SA wprowadza usługę polegającą na powiadamianiu na telefon komórkowy o pojawieniu się nowej wiadomości w skrzynce "stacjonarnej" poczty głosowej.

TP SA wprowadza usługę Poczta Głosowa - SMS. Polega ona na powiadamianiu na telefon komórkowy o pojawieniu się nowej wiadomości w skrzynce "stacjonarnej" poczty głosowej, która to usługa oferowana jest przez operatora od ubiegłego roku. Z nowej oferty korzystać będą mogli abonenci stacjonarnej sieci TP SA będący jednocześnie użytkownikami telefonów komórkowych w sieci Idea.

Jeśli w skrzynce poczty głosowej przypisanej stacjonarnemu numerowi abonenta pojawi się nowa wiadomości, system prześle odpowiednie powiadomienie na telefon komórkowy użytkownika. SMS zawierać będzie informacje o numerze nadawcy i czasie otrzymania wiadomości. Jak utrzymuje TP SA główną zaletą rozwiązania jest fakt, iż abonenci nie będą musieli dzwonić pod własny numer stacjonarny, aby znać stan skrzynki poczty głosowej. Opłata za usługę Poczta Głosowa - SMS wynosi 5 zł miesięcznie.


Zobacz również