TSK-VX7 - dotykowa klawiatura multimedialna

TSK-VX7 to nazwa interesującej klawiatury, która pojawiła się w ofercie firmy Amex Digital. Urządzenie wyróżnia się brakiem zwykłych klawiszy, które zastąpiono polami dotykowymi.

Klawiatura TSK-VX7 z pewnością przypadnie do gustu osobom mającym dość żmudnego czyszczenia często brudzących się przestrzeni między klawiszami. Urządzenie wyposażone zostało bowiem w klawisze dotykowe, których czystość możemy zapewnić poprzez zwykłe przetarcie nawilżoną ściereczką.

TSK-VX7 - dotykowa klawiatura multimedialna

TSK-VX7

Producent podkreśla niewielką grubość klawiatury wynoszącą zaledwie 11 mm (pozostałe wymiary - 280 x 110 mm, waga - 300 gramów) oraz zgodność z systemem Windows Vista. Nowość nie dysponuje klawiszami numerycznymi i łączy się z komputerem drogą bezprzewodową (2,4 GHz RF). Warto też wspomnieć o zasilaniu, które zapewniają cztery baterie typu AAA, umożliwiające pracę urządzenia przez okres dwóch miesięcy oraz zestawie multimedialnych klawiszy funkcyjnych.

Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć nowy produkt w akcji, będzie miał okazję podczas rozpoczynających się 15 marca w Hannoverze targach CeBIT. Ceny urządzenia oraz terminu wprowadzenia go do sprzedaży na razie nie podano.

Strona producenta.