TVN Player. Oglądaj filmy kiedy chcesz na smartfonie i tablecie

W sklepie Android Market jest kilka aplikacji, które umożliwiają oglądanie filmów. Jednak niewiele z nich pozwala cieszyć się materiałem w języku polskim. Jedną z takich aplikacji jest TVN Player przygotowany przez telewizję TVN.


TVN Player. Oglądaj filmy kiedy chcesz na smartfonie i tablecie
TVN Player. Oglądaj filmy kiedy chcesz na smartfonie i tablecie

Tak wygląda TVN Player na smartfonie

Filmy na Androidzie

Są dwa sposoby oglądania materiałów filmowych na smartfonach i tabletach z Androidem. Pierwszym z nich jest zgranie własnego materiału filmowego na kartę pamięci lub do pamięci wewnętrznej urządzenia. Nie jest to zbyt wygodne rozwiązanie, poza tym pojawiają się problemy z odtwarzaniem materiałów HD na słabszych urządzeniach, nawet po zainstalowaniu odpowiednich aplikacji firm trzecich. Drugą możliwością jest streaming online materiału. Najpopularniejsze serwisy wideo, czyli YouTube albo Vimeo mają swoje aplikacje na Androida, ale są też aplikacje które dają dostęp do materiałów z telewizji.

TVN Player

Jedną z takich aplikacji jest TVN Player. Pojawiła się stosunkowo niedawno, i jest to zupełnie nowa usługa wideo na żądanie przeznaczona specjalnie dla urządzeń mobilnych. Dzięki aplikacji TVN Player użytkownicy mają dostęp do najlepszych programów telewizyjnych, ulubionych seriali i nowych filmów - i to wszystko prosto ze swojego smartfona lub tabletu. Obszerna biblioteka usługi zawiera w sobie seriale, show i programy tematyczne emitowane na antenie głównej stacji TVN i powiązanych z nią kanałach tematycznych. Dzięki aplikacji można wybrane produkcje oglądać też przedpremierowo. Aby korzystać z aplikacji należy korzystać z aplikacji na terenie kraju i logować się z polskiego adresu IP, więc niestety rozczarowani będą Polacy mieszkający za granicą.

Pobierz TVN Player

Aplikację TVN Player znajdziecie oczywiście w sklepie Android Market. Jest ona dostępna bezpłatnie w wersji na smartfony i osobnej wersji na tablety. Macie zamiar zainstalować ją na swoich komórkach, czy uznajecie że oglądanie filmów na 3-4 calowych ekranach mija się z celem? Zapraszamy do dyskusji.