TVN Player już na platformie Samsung Smart TV

Samsung dodał TVN Player do swojej platformy Smart TV - teraz mając telewizor Samsunga będziemy mogli na nim oglądać ulubione programy i seriale z TVN.

Samsung Smart TV

Ostatnio pojawił się długo oczekiwany Iplex w telewizorach Samsung Smart TV. Teraz czas na kolejny serwis VoD.

TVN Player - co możemy tam obejrzeć?

Treści w TVN Player można oglądać za darmo (model reklamowy). W TVN Player możemy obejrzeć takie seriale jak Prosto w serce, Usta Usta, Magda M. czy Brzydula, a także programy Kuchenne rewolucje (jedyne, co oglądam na TVN), Ugotowani, Mam talent, Top Model czy You Can Dance.

TVN Player

TVN Player

TVN Player - w których produktach Samsunga?

Na razie Samsung udostępnił aplikację w telewizorach Smart TV z serii D. Wkrótce będzie ona również dostępna w telewizorach serii C oraz odtwarzaczach i kinach domowych Blu-Ray z serii D i C.

Samsung Smart TV

Samsung Smart TV

Samsung zdobył internet w TV

Ostatnio Samsung bardzo dynamicznie rozwija swoją platformę Smart TV w telewizorach (obecnie posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mają już dostęp do ponad 28 tysięcy filmów). Najpierw Ipla, potem TVP VoD, Iplex, niedawno 100 filmów za darmo, a teraz TVN Player. W tej chwili Samsung ma najmocniejszą pozycję w Polsce, jeżeli chodzi o internet w TV. Ma u siebie wszystkie ważne internetowe serwisy, a do tego jako jedyny producent ma tak dużo polskich widżetów (z 300 dostępnych widżetów aż 17 jest polskojęzycznych, a Samsung zapowiada, że do końca roku ich liczba zwiększy się do 30). Ci, którzy kupili wcześniej nowe telewizory Samsunga, dzisiaj mogą naprawdę się cieszyć, bo to była dobra inwestycja.


Zobacz również