TVN Player już na platformie Samsung Smart TV

Samsung dodał TVN Player do swojej platformy Smart TV - teraz mając telewizor Samsunga będziemy mogli na nim oglądać ulubione programy i seriale z TVN.

Samsung Smart TV

Ostatnio pojawił się długo oczekiwany Iplex w telewizorach Samsung Smart TV. Teraz czas na kolejny serwis VoD.

TVN Player - co możemy tam obejrzeć?

Treści w TVN Player można oglądać za darmo (model reklamowy). W TVN Player możemy obejrzeć takie seriale jak Prosto w serce, Usta Usta, Magda M. czy Brzydula, a także programy Kuchenne rewolucje (jedyne, co oglądam na TVN), Ugotowani, Mam talent, Top Model czy You Can Dance.

TVN Player

TVN Player

TVN Player - w których produktach Samsunga?

Na razie Samsung udostępnił aplikację w telewizorach Smart TV z serii D. Wkrótce będzie ona również dostępna w telewizorach serii C oraz odtwarzaczach i kinach domowych Blu-Ray z serii D i C.

Samsung Smart TV

Samsung Smart TV

Samsung zdobył internet w TV

Ostatnio Samsung bardzo dynamicznie rozwija swoją platformę Smart TV w telewizorach (obecnie posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mają już dostęp do ponad 28 tysięcy filmów). Najpierw Ipla, potem TVP VoD, Iplex, niedawno 100 filmów za darmo, a teraz TVN Player. W tej chwili Samsung ma najmocniejszą pozycję w Polsce, jeżeli chodzi o internet w TV. Ma u siebie wszystkie ważne internetowe serwisy, a do tego jako jedyny producent ma tak dużo polskich widżetów (z 300 dostępnych widżetów aż 17 jest polskojęzycznych, a Samsung zapowiada, że do końca roku ich liczba zwiększy się do 30). Ci, którzy kupili wcześniej nowe telewizory Samsunga, dzisiaj mogą naprawdę się cieszyć, bo to była dobra inwestycja.