TW620- kinowa nowość Epsona

Epson wprowadził do oferty nowy projektor do kina domowego. TW620 wyposażony jest w panele LCD o rozdzielczości 1280x720 pikseli i oferuje współczynnik kontrastu na poziomie 5000:1.

Jasność projektora to 1600 ANSI lumenów, a obiektyw dysponuje 1,5-krotnym powiększeniem. Modna, ciemnoszara obudowa jest dobrze wykonana i prezentuje się elegancko. Wysoki współczynnik kontrastu (5000:1) jest zasługą optycznego systemu z automatyczną przesłoną, która steruje intensywnością światła lampy. Oznacza to głębszą czerń i bogatszą skalę szarości w scenach ciemnych oraz większą ostrość i wyrazistość w scenach jasnych.

TW620- kinowa nowość Epsona

Nowy projektor do kina domowego Epson EMP-TW620

Projektor EMP-TW620 nie wymaga obszernych pomieszczeń, ponieważ może rzutować obraz o przekątnej 60 cali z odległości zaledwie 1,8 metra. Dzięki technologii poziomego i pionowego przesuwania obrazu można umieścić projektor poza środkiem pokoju albo pod sufitem. Obiektyw pozwala na przesuwanie obrazu o 100% w górę i w dół oraz o 50% w lewo i w prawo.

Filtr kinowy (Epson Cinema Filter) zapewnia różne opcje projekcji w zależności od warunków otoczenia. W jasno oświetlonych pomieszczeniach obraz pozostaje wyraźny, a w ciemnych zachowuje optymalny kontrast. Filtr oferuje też siedem trybów korekcji koloru, na przykład tryb dynamiczny (Dynamic) do pomieszczeń jasnych oraz tryb sali kinowej (Theater Black) do pomieszczeń przyciemnionych.

Urządzenie wyposażono w 10-bitowy przetwornik wideo oraz wejście HDMI.

Sugerowana cena to 6299 zł