Ta nowość z Action może okazać się prawdziwym hitem! [08.02.2023]

Niska cena, niezłe parametry i stylowy wygląd – oto nowy produkt w ofercie Action. Przyda się praktycznie każdemu!

Fot. PCWorld

W Action pojawił się nowy, ciekawy sprzęt. Ta zyskująca popularność sieć często zaskakuje nas atrakcyjnymi ofertami. Niedawno pisaliśmy o pomysłowym budziku z ładowarką indukcyjną, taniej lampie pierścieniowej ze statywem oraz o wyjątkowej, kieszonkowej konsoli pełnej gier.

Przeglądając ofertę Action natrafiliśmy na ciekawe nowości, a wśród nich bardzo przydatny gadżet. Tym razem mowa o odpornym na zachlapania głośniku bezprzewodowym. Ma niską cenę i niezłe parametry. W dodatku wygląda stylowo i nowocześnie. Co potrafi? Sprawdzamy!

Zobacz również:

Głośnik odporny na zachlapania Roseland

Głośnik został wyposażony w Bluetooth 5.3, dzięki czemu można korzystać z niego w sposób bezprzewodowy. Wbudowany akumulator zapewnia do aż 12 godzin odtwarzania (przy ustawionej 50% głośności). Ponowne naładowanie trwa ok. 3 godzin. Co ważne, głośnik ma klasę wodoszczelności IPX5, co oznacza wytrzymałość na strumień wody pod niskim ciśnieniem, działający na urządzenie przez co najmniej 3 minuty. Nie straszny jest mu zatem deszcz albo zachlapanie. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz srebrnym.

Cena w Action: 69,95 zł.

Warto przyjrzeć się także innym urządzeniom w Action, jak np.

  • Głośnik bezprzewodowy Fresh ’n Rebel
  • Głośnik LED Pulsar
  • Słuchawki z redukcją hałasu Roseland
  • Soundbar gamingowy Battletron

Polecamy też: Bestsellery z Action, dostępne za mniej niż 50 zł

Źródło: action.pl