Tablet Creative ZiiO już w sprzedaży

Creative ZiiO już jest dostępny. 7-calowe urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Android można zamówić także z Polski. Co więcej, w porównaniu do Samsunga Galaxy Tab jego cenę można uznać za nad wyraz okazyjną.

Creative ZiiO to nowa linia tabletów zaprezentowana przez firmę na początku listopada. Urządzenia miały się pojawić się w grudniu jednak w między czasie słuch po nich zaginął. Okazuje się, że nie na długo.

7-calowy model ZiiO właśnie trafił do sprzedaży. Urządzenie można zamówić także z Polski za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego. Za model 8GB trzeba zapłacić 249,99 euro, za 16GB niewiele więcej bo 269,99 euro.

Zobacz również:

  • Soundbar Creative Sound Blaster KATANA V2 - flagowiec w nowym wydaniu

Już niedługo w sprzedaży powinien się pojawić także tablet ZiiO w wersji z 10-calowym ekranem. Według danych z oficjalnego sklepu internetowego będzie on kosztować odpowiednio 299,99 i 319,99 euro w zależności czy wybierzemy wersję 8 czy 16GB.

Obydwa ZiiO pracują pod kontrolą systemu Android 2.1. Tablety posiadają czytnik kart microSD, port miniUSB, wyjście słuchawkowe 3,5mm oraz wyjście HDMI. Tablety komunikują się ze światem za pomocą WiFi oraz Bluetooth 2.1 (z możliwością bezprzewodowego łączenia się z innym sprzętem Creative). Ziio umożliwiają przeglądanie stron www, odbieranie emaili oraz nabywanie aplikacji w dedykowanej tabletom usłudze ZiiStore.