Tablet Google'a dostępny w sprzedaży już w czerwcu

Tablet sygnowany logiem amerykańskiego giganta do tej pory nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, lecz informacji o nim mamy już całkiem sporo. 

Po pierwsze najprawdopodobniej twórcą urządzenia jest tajwański producent, który wydał na świat najlepsze tablety z Androidem na pokładzie. Mowa tutaj oczywiście o Asusie, drugim pewniakiem jest serce urządzenia -  czterordzeniowy układ od Nvidii - Tegra 3. Kolejną niemal pewną informacją jest przekątna ekranu oraz cena. Wyświetlacz będzie o przekątnej 7 cali, a jeśli chodzi o cenę będzie się ona wahać między 200, a 250 dolarów, co przekłada się na cenę około 800 zł.

Do tego wszystkie brakowało jedynie daty premiery tabletu Googl'a, jednak już teraz możemy być niemal pewni że urządzenie pojawi się w sprzedaży już w czerwcu, a to dzięki redaktorom portalu Androidauthority.com, którzy rozmawiali z wysoko postawionym pracownikiem tajwańskiego producenta. Warto wspomnieć, że Google Nexus  najprawdopodobniej będzie dostępny jedynie w sprzedaży internetowej.

Zobacz również: