Tablety Samsung Galaxy Tab PRO w wersji 8.4 i 10.1 już w Polsce

Samsung zaprezentował na początku tego roku zupełnie nową linię tabletów Galaxy Tab PRO. Niedługo po premierze poznaliśmy ceny tych urządzeń, a teraz trafiają one oficjalnie do sprzedaży w naszym kraju.

Samsung Galaxy Tab PRO to nowa linia tabletów koreańskiego producenta, który kieruje ją do nieco bardziej wymagających klientów. Pierwszy raz pojawiły się one na prezentacji w Las Vegas na targach CES 2014, które odbyły się na początku stycznia. W nieco ponad dwa miesiące po premierze nowe tablety trafiają na półki sklepowe.

W Polsce dostępne będą modele Galaxy Tab PRO 8.4 oraz Galaxy Tab PRO 10.1, gdzie numer w nazwie oznacza długość przekątnej ekranu. Niestety, koreańska firma nie zdecydowała się na wprowadzenie do oferty w naszym kraju największej, bo aż 12,2 calowej wersji tego urządzenia.

Zobacz również:

Tablety Samsung Galaxy Tab PRO w wersji 8.4 i 10.1 już w Polsce

Potwierdziły się zapowiedziane jeszcze w styczniu ceny nowych tabletów na polskim rynku. W przypadku najmniejszego modelu Galaxy Tab PRO 8.4 w wersji Wi-Fi cena to 1599 złotych. Jeśli chodzi o większe modele w postaci Galaxy Tab PRO 10.1 w wariancie SM-T320 z łącznością Wi-Fi cena to 1899 złotych, a Galaxy Tab PRO 10.1 oznaczony SM-T525 z łącznością Wi-Fi oraz LTE kosztuje w naszym kraju 2299 złotych.

Najmniejszy model tabletu, czyli Samsung Galaxy Tab PRO 8.4 dostępny jest obecnie w białym kolorze, a w przypadku tabletu Galaxy Tab PRO 10.1 o większym ekranie klienci mogą wybrać kolor biały lub czarny. Dwa kolory są dostępne niezależnie od tego, czy zdecydują się na tańszy model z Wi-Fi, czy też droższy z Wi-Fi i LTE.

źródło: galaktyczny.pl