Tablety w chmurach czyli filmy HD w amerykańskich samolotach

Wszyscy ci, którzy latają tak często samolotami jak Ryan Bingham czyli George Clooney w filmie W chmurach mogą być zadowoleni. Zwłaszcza jeżeli latają liniami American Airlines.

Lotnisko

Bywający tak często na pokładach samolotów jak główny bohater filmu W chmurach Jasona Reitmana, teraz do darmowych drinków otrzymają coś ekstra. American Airlines w porozumieniu z Samsungiem doda do wyposażenia pierwszej klasy 6 tys. tabletów Galaxy Tab.

Internet i filmy w HD 36 tys. stóp nad ziemią

10-calowe pojawią się na liniach międzynarodowych i transkontynentalnych na pokładach samolotów Boeing 757 i 767. Co ciekawe, w niektórych z tych samolotów dostępna jest pokładowa sieć Wi-Fi, co w połączeniu z tabletami oznacza możliwość serfowania po internecie na wysokości aż 36 tys. stóp.

Samsung Galaxy Tab - podrasowana wersja samolotowa

Samsung do samolotowych wersji tabletów Galaxy Tab doda więcej pamięci operacyjnej, która przyda się zwłaszcza do oglądania filmów w HD.

W chmurach

W chmurach

Tablety w chmurach

Niedawno to właśnie American Airlines testowały filmy w chmurach czyli VoD na pokładzie amerykańskich samolotów. Amerykańskie linie lotnicze robią się coraz bardziej atrakcyjne dla częstych oblatywaczy. Kiedy już nam znudzi się patrzenie w chmury i podziwianie nieboskłonu, z pewnością tablety Samsunga z możliwością serfowania po internecie oraz oglądania filmów HD skutecznie umilą nam wielogodzinny lot.