Tajemnica Janatris - w ten weekend w sklepach

W miniony weekend do sklepów na terenie całego kraju trafiła gra przygodowa pt. 'Tajemnica Janatris', w której wcielimy się w sędziego Gookę. Gra została wydana w polskiej wersji językowej i atrakcyjnej cenie 39,90 zł.

Kiedy szanowany sędzia Gooka powraca do domu z dalekiej podróży, czeka na niego okrutna niespodzianka. Domostwo w ruinie, żona na skraju śmierci, a jedyny syn i dziedzic - Yorimar - porwany. Tak właśnie zaczyna się długa i niebezpieczna wyprawa Gooki, w czasie której będzie musiał stawić czoła wielu zagrożeniom, odkryć tajemny sekret i odnaleźć zaginionego syna.

Jak na grę przygodową przystało, w 'Tajemnicy Janatris' nie zabrakło wielu ciekawych zagadek i intrygujących lokacji. Dzięki zaimplementowaniu w grze elementów RPG, sędzia Gooka został 'wyposażony' w telepatyczne zdolności, które w miarę poczynionych postępów może dalej rozwijać. Sprawia to, że umysły napotykanych postaci nie stanowią dla sędziego żadnej tajemnicy.

Początkowo gra miała ukazać się jeszcze we wrześniu i miała kosztować 89,90 zł. Ostatecznie jednak jej premiera odbyła się w miniony weekend, a cenę 'Tajemnic Janatris' ustalono na 39,90 zł.

Strona oficjalna

Tajemnica Janatris Demo


Zobacz również