Tajemnicza strona Blizzarda

Od niedawna wchodząc na stronę firmy Blizzard można natknąć się na tajemniczy artwork. W sieci aż huczy od domysłów o co może chodzić. Jedna z teorii wydaje się jednak dużo bardziej prawdopodobna od innych.

Przeczytaj pełną zapowiedź Diablo III

Artwork ze strony głównej Blizzarda wywołał prawdziwą burzę. Szczególnie aktywni zrobili się fani serii Diablo liczący na rychłe ogłoszenie trzeciej części gry. Wszystko wskazuje jednak na to, że to grający w inną produkcję firmy powinni się cieszyć.

Tajemniczy artwork

Tajemniczy artwork

Pokazany artwork nie zdradza praktycznie nic. Na pierwszy rzut oka przedstawia on masy lodu. W paru miejscach ujrzeć jednak można tajemnicze oznaczenia. Serwis worldofwar.net potencjalnie rozgryzł łamigłówkę z tym związaną.

..i jego potencjalne wyjaśnienie

..i jego potencjalne wyjaśnienie

Okazuje się, że na jednym ze żłobień w lodzie jest dokładnie taki sam symbol jaki występuje na legendarnym mieczu Frostmourne. Wydaje się więc prawie pewnym, że Blizzard szykuje się do większej zapowiedzi gry związanej zarówno z lodem jak i z mieczem czyli Wrath of the Lich King.

Bardzo możliwe, że tego typu "atrakcje" firma przyszykowała, ze względu na zamiar ogłoszenia premiery tego bardzo oczekiwanego dodatku do World of Warcraft.

Przeczytaj pełną zapowiedź Diablo III