Tajemnicze logo od Sony. Czyżby PlayStation 4?

Ciekawa informacja obiegła ostatnio Internet. W sieci pojawiło się logo, które najprawdopodobniej ma być umieszczone na konsoli PlayStation 4. Co prawda do wydania takiej konsoli jeszcze bardzo daleka droga, jednak już teraz wszyscy zadają sobie pytanie... Co to właściwie ma być?

Informację jako pierwszą podał niemiecki serwis GameFront. Pokazał on logo firmowane przez Sony. Widać na nim coś na kształt czterech przycisków jakie znajdują się na padach konsoli. Przyciski te otaczają jakąś kulę. Czyżby miała to być kula ziemska, a cały rysunek miałby być metaforą stwierdzenia: "PlayStation rządzi światem"?

Sporo osób już teraz zastanawia się czym jest owy znaczek. Czy jest to symbol PlayStation 4? Czy może raczej logo to będzie pojawiać się w grach i na konsolach jako symbol konsoli PlayStation w ogóle? Propozycji jest wiele. Sony jednak jak do tej pory nie skomentowało sprawy.

Nawiasem to pomysł na logo wydaje się być już trochę przestarzały. Przypomina to rysunki z wczesnych lat 90. Jeśli Sony nie chce pogrążyć swojej konsoli już na starcie to chyba lepiej jednak zmienić grafikę. Wydaje się, że PlayStation 3 ma już dosyć własnych problemów.


Zobacz również