Tajemnicze wstrząsy w erze parowej rewolucji

W Trybach Tajemnic: Panna Glass i Doktor Ink, pierwsza polska steampunkowa gra przygodowa, ma swoją światową premierę. Najnowsza produkcja zabrzańsko-krakowskiego studia, to pełna nagłych zwrotów akcji historia szpiegowska, której akcja toczy się w niezwykłym świecie technicznej rewolucji.

Tajemnicze trzęsienia ziemi rujnują kolejne miasta. Dr Ambroży Ink – światowej sławy badacz i wynalazca odkrywa, że mogą one mieć nienaturalne pochodzenie. Badania prowadzą go do położonego wysoko w górach miasteczka Hochwald. Tam naukowiec znika w niewyjaśnionych okolicznościach…

7_Gameplay3

7_Gameplay3

Tropem swego mentora i przyjaciela podąża Ewangelina Glass – tajna agentka. Poszlaki wiodą ją do zamku rodu Barberów i jego obecnego rezydenta Gerharda Barbera - nowo mianowanego Generała Inżyniera Gottlandii, który nie kryje swoich autorytarnych zapędów.

Logo

Logo

By odnaleźć swojego przyjaciela i pomóc mu rozwikłać zagadkę tajemniczych wstrząsów, Ewangelina będzie musiała wykazać się sprytem oraz nie lada odwagą, podszywając się pod wrogich żołnierzy, walcząc ze stalowymi golemami czy innymi niezwykłymi maszynami ery parowej rewolucji.

10_MG3

10_MG3

Podczas swojej misji Ewangelina przekona się, że prawda to skomplikowany mechanizm, który parzy niczym buchająca para – nagle, boleśnie i trwale.

Grę można kupić tutaj:www.artifexmundi.com/page-pl/clockworkwww.grynaobcasach.pl