Tajemniczy licznik God of War

God of War budzi coraz większe emocje. Druga część gry już dawno okrzyknięta została "ostatnią wielką produkcją na PS 2". Nic dziwnego, że powstaje coraz więcej planów związanych z tytułem. Właśnie natrafiliśmy na ślad kolejnego przedsięwzięcia.

Tajemniczy licznik God of War

Na podległej Sony Computer Entertainment stronie www.islandofrhodes.org znajduje się tajemniczy licznik, który odmierza czas do... Czegoś. No właśnie, jedyny problem tkwi w tym, że nikt oprócz samych twórców nie wie do czego.

Jedno jest jednak pewne. Już za 15 dni, w sieci huknie wiadomość związana z serią God of War. Skąd to przekonanie? Po pierwsze, aby zdobyć adres strony trzeba było wykonać potężną kombinację ciosów w GoW II (999999 ruchów). Po drugie, w tle witryny znajduje się facjata znanego wszystkim Kratosa.

Na forach dyskusyjnych już zaroiło się od spekulacji. Czyżby GoW II miał trafić na Playstation 3? A może autorzy rozpoczęli pracę nad trzecią częścią gry? Na razie twórcy milczą. Więc na jakąkolwiek wiadomość w sprawie przyjdzie nam poczekać do 12 kwietnia 2007.