Tajemniczy produkt Microsoftu. Co to może być?

Dział sprzętowy Microsoftu opracowuje nowy produkt - i proponuje użytkownikom zabawę w odgadywanie jego przeznaczenia.


Pracownicy firmy założyli w serwisie mikroblogowym Twitter konto msfthardware, za pośrednictwem którego publikują kolejne wskazówki na temat nowego urządzenia.

Jak dotąd pojawiły się dwie: za każdym razem były to zdjęcia, przedstawiające inny fragment tajemniczego urządzenia. Złożyliśmy te obrazy w jeden, widoczny w ramce obok.

Zobacz również:

  • Apple bada zamiast łatać - iOS 15 wciąż z poważnymi lukami

Smartfon z systemem Windows Phone 7

Urządzenie na zdjęciu przypomina z wyglądu smartfon. Po tym, jak producent zakończył produkcję smartfonów Kin i jednocześnie zapowiedział skupienie uwagi na mobilnym systemie Windows Phone 7, wprowadzenie produktu pracującego pod kontrolą tego oprogramowania nie byłoby zaskoczeniem.

Odtwarzacz Zune

Być może już jesienią br. odtwarzacz multimedialny iPod Touch doczeka się aktualizacji (chodzą słuchy, że urządzenie ma zostać wyposażone w 2-megapikselowy aparat cyfrowy). Czy nowy produkt Microsoftu okaże się odtwarzaczem muzycznym na miarę sprzętu Apple?

Tablet

Steve Ballmer, szef koncernu, kilka dni temu powiedział: Microsoft musi teraz wyraźnie zasygnalizować, że jest ważnym graczem w sektorze tabletów. Jeśli rzeczywiście tablety to priorytet koncernu, to wprowadzenie takiego produktu na rynek zbliża się wielkimi krokami. Czyżby jeszcze w 2010 r.?

A może to jeszcze coś innego? Np. touchpad (urządzenie sterujące, podobne do zaprezentowanego ostatnio przez Apple Magic Trackpada)? Zapraszamy do udziału w ankiecie, co to waszym zdaniem jest. Swoje propozycje możecie też zamieszczać w komentarzach pod tekstem.