Tajna inwazja – ile odcinków ma serial Disneya? Harmonogram premier

„Tajna inwazja” zbliża się do końca. Czy Nick Fury zwycięży w walce ze zmiennokształtnymi Skrullami? Sprawdzamy, kiedy będą pojawiać się nowe odcinki szpiegowskiego serialu od Marvel Studios.

fot. Marvel Studios

Tajna inwazja, czyli Marvel dla dorosłych

Tajna inwazja to najnowszy serial wchodzący w skład Marvel Cinematic Universe, przeznaczony jednak dla nieco starszego widza. Produkcja odwołuje się do konwencji kina szpiegowskiego, a ekranowe wydarzenia cechują się większą dawką brutalności i mroku niż zwykle. Akcja serii rozgrywa się kilka lat po wojnie z Thanosem. Zmęczony życiem Nick Fury przebywa w kosmosie, gdzie kontroluje budowę systemu mającego bronić Ziemię przed kolejnymi zagrożeniami. Jak się jednak okazuje, nowe zagrożenia właśnie dotarły na Ziemię: pod postacią zmiennokształtnych Skrulli.

Chcąc nie chcąc Nick powraca na Ziemię, by odkryć spisek grożący bezpieczeństwu całego świata. Nie wiedząc, jak odróżnić wroga od sojusznika i nie mając komu zaufać, musi samotnie stawić czoła nietypowym najeźdźcom.

Zobacz również:

  • Tajna inwazja – kiedy premiera szpiegowskiego serialu Marvela? Obsada, zwiastun i fabuła
  • Disney Plus taniej - obniżenie kosztów ma jednak swoją cenę

Serial można oglądać w serwisie Disney+.

Tajna inwazja – ile odcinków ma serial Disneya? Harmonogram premier

fot. Marvel Studios

Tajna inwazja – odcinek 1. już na Disney+ (21.06.2023)

Odc. 1. Zmartwychwstanie

Moskwa. Talos i Maria Hill wpadają na trop spisku stworzonego przez pozaziemską rasę Skrulli. Agentka wzywa na pomoc Nicka Fury'ego, który od czasu wojny z Thanosem przebywał w przestrzeni kosmicznej. Fury przekonuje się, że Skrulle stopniowo przejmują kontrolę nad Ziemią, a w ich planach jest również atak terrorystyczny mający wywołać ogólnoświatowy chaos.

Tajna inwazja – odcinek 2. już na Disney+ (28.06.2023)

Odc. 2. Obietnice

Nick Fury i Talos uciekają z Moskwy. Fury dowiaduje się, że wśród ludzi żyją miliony Skrulli, którzy przetrwali zagładę swojej planety. Winą za atak terrorystyczny Rosja obarcza Stany Zjednoczone, a sytuacja polityczna staje się bardzo napięta. Gravik zostaje wezwany na posiedzenie Rady Scrulli.

Tajna inwazja – ile odcinków ma serial Disneya? Harmonogram premier

fot. Marvel Studios

Tajna inwazja – odcinek 3. już na Disney+ (05.07.2023)

Odc. 3. Zdradzeni

Gravik przedstawia swój plan Radzie Skrullów. Nick Fury rozmawia ze swoją żoną, Priscillą, o inwazji zmiennokształtnych. G’iah stara się pełnić funkcję podwójnej agentki. Talos umawia się na spotkanie z Gravikiem.

Tajna inwazja – odcinek 4. już na Disney+ (12.07.2023)

Odc. 4. Ukochana

Varra aka Priscilla umawia się na ważne spotkanie i otrzymuje do wykonania zadanie specjalne. Fury ponownie rozmawia z Jamesem Rhodesem. Na spotkaniu światowych przywódców dochodzi do poważnego wypadku.

Tajna inwazja – ile odcinków ma serial Disneya? Harmonogram premier

fot. Marvel Studios

Tajna inwazja – odcinek 5. już na Disney+ (19.07.2023)

Odc. 5. Żniwo

Osamotniony Nick Fury próbuje znaleźć jakichkolwiek sojuszników i decyduje się na trudną współpracę. Przygotowując się na ostateczne starcie z Gravikiem, rusza na poszukiwanie unikalnej próbki DNA, która może przesądzić o wyniku starcia ludzi i Skrulli.

Tajna inwazja – odcinek 6. już na Disney+ (26.07.2023)

Odc. 6. Dom

Skrulle starają się doprowadzić do wojny nuklearnej między USA a Rosją. Fury wyrusza na ostatnie starcie z Gravikiem. Sonya Falsworth stara się zmylić przeciwników.

Zobacz także: Tajna inwazja – kiedy premiera szpiegowskiego serialu Marvela? Obsada, zwiastun i fabuła


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: