Tajniki SEO - Technokracja odc. 18

Witamy po Świętach i krótkiej przerwie w najnowszym odcinku Technokracji. Odpoczęliśmy, nabraliśmy sił i jesteśmy gotowi do działania. Dziś naszym gościem jest Marcin Kordowski, ekspert ds. SEO z agencji K2 Search, z którym porozmawiamy właśnie o SEO. Warto wspomnieć, iż Marcin poprowadzi organizowane przez PC World webinarium "SEO od podstaw", które odbędzie się 17 maja.

SEO to optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych, a jego tajniki powinien zgłębić każdy, kto chce by jego działania w Sieci były odpowiednio pozycjonowane. Chyba każdy kto posiada swoją stronę internetową, stronę swojej firmy czy nawet zwykły blog, chciałby posiadać dużą liczbę odwiedzin. W tym właśnie może mu pomóc odpowiednie SEO.

Zagłębianie się w jego tajniki może zając sporo czasu, którym nie każdy dysponuje. Ale na szczęście istnieją specjaliści, którzy się tym za nas zajmą i zrobią to profesjonalnie. Choć jeśli uznamy, że chcielibyśmy zrobić to jednak sami, możemy wziąć udział w szkoleniu na temat SEO, jak np. webinarium PC World i K2 Search.

W pierwszej części nowego odcinka, wraz z Marcinem Kordowskim rozmawiamy o tym czy dokładnie jest SEO i czy warto wdrażać je u siebie jako kanału pozyskiwania ruchu i użytkowników. Dowiemy się również czy duże jest zapotrzebowanie na tego typu usługi oferowane przez specjalistów, a także kim właściwie owi specjaliści są; informatykami czy może osobami odpowiedzialnymi za marketing.

W drugiej części dowiemy się jaka jest sytuacja odnośnie SEO w Polsce. W krajach zachodnich branża specjalizująca się w dostarczaniu usług SEO jest już wysoce rozwinięta, u nas dopiero się ona rozwija. Ale czy powoli? Marcin opowiada również o tym, jaka jest świadomość polskich firm w temacie pozycjonowania i chęć korzystania z tego działania.

Zapraszamy do oglądania i komentowania. Miło nam również poinformować, że chętni do wzięcia udziału w naszym webinarium, którzy zarejestrują się do dnia 30 kwietnia otrzymają 25% zniżki.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: