Tak będzie wyglądał kolejny średniak od Xiaomi! Model Redmi Note 12 Pro pozuje na pierwszych renderach

Seria Redmi Note 12 zadebiutowała już na europejskim rynku, ale popularna marka planuje rozszerzyć ją o kolejne warianty.

Źródło: Xiaomi

Gigant technologiczny z Chin wypuszcza regularnie bardzo dużą ilość smartfonów, które trafiają do konsumentów jako przedstawiciele jednej z trzech marek-sióstr:

  • Xiaomi,
  • POCO,
  • Redmi.

Ostatnia z nich doczekała się właśnie nowej linii telefonów, które trafią do polskiej dystrybucji już 30 marca. Wśród zaprezentowanych modeli znajdują się: Redmi Note 12, Redmi Note 12 Pro 5G oraz Redmi Note 12 Pro+ 5G. Trzeba przyznać, że już na starcie Xiaomi wypuściło sporo wersji jednego urządzenia, a wkrótce możemy spodziewać się jego kolejnych wariacji.

W najbliższym czasie do serii dołączy model Redmi Note 12 Pro 4G, czyli niższa wersja smartfona, która nie otrzyma wsparcia dla nowego typu łączności. W rzeczywistości trudno tu jednak mówić o zupełnie nowym urządzeniu, ponieważ telefon będzie rebrandingiem starszego Redmi Note'a 10 Pro.

Zobacz również:

Cztery smartfony Redmi Note 12 Pro 4G.

Źródło: XiaomiUI.com

Redmi Note 12 Pro 4G będzie dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, błękitnej, grantowej oraz białej. Na pleckach urządzenia producent umieścił zestaw czterech obiektywów, które znajdują się na prostokątnej wysepce. Ekran w urządzenia najprawdopodobniej otrzyma przekątną 6.43-cala, czyli dokładnie taką samą jak w Redmi Note 10 Pro. Pozostała specyfikacja urządzenia ma pozostać identyczna jak w starszym modelu, a Xiaomi zdecydowało się jedynie odświeżyć sam design smartfona.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: