Tak działa smartwatch Motorola Moto 360

Motorola udostępniła film, na którym prezentuje smartwatch Moto 360. Zdaniem wielu z Was będzie to zdecydowanie najładniejsze urządzenie tego typu na rynku.

Wkrótce na rynku, dzięki systemowi Android Wear, zagości wielu przedstawicieli nowej grupy mobilnych urządzeń, czyli "inteligentnych" zegarków oraz innych "urządzeń naręcznych". Jednym z nich będzie smartwatch Motoroli, model Moto 360, który w odróżnieniu od konkurencji cechuje okrągła tarcza. Moim zdaniem pod względem designu projektanci amerykańskiej firmy wykonali najlepszą pracę.

Zwycięska tarcza wyłoniona

Kilka dni temu zakończony został konkurs na projekt tarczy, z której być może będzie korzystał Moto 360. Dla przypomnienia, prezentuje się on następująco:

Tak działa smartwatch Motorola Moto 360

Moto 360

Oczywiście jeżeli trafi do smartwatcha, nie będzie jedynym dostępnym. Z pewnością będziemy mogli wybierać z szerokiej gamy tarcz.

Jak działa?

Niestety nic obecnie nie wiemy na temat specyfikacji Moto 360. Co więcej, opóźniła się też jego premiera, która wedle ostatnich deklaracji Motoroli ma mieć miejsce pod koniec lata. Dla zainteresowanych tym urządzeniem mam jednak miłą niespodziankę. Amerykańska firma udostępniła bowiem film pokazujący, jak działa ich najnowszy gadżet:

Na koniec jeszcze jedna istotna informacja: Moto 360 został wyceniony na 249 euro.