Tak wygląda Jonathan Majors w roli Kanga! Oto nowy złoczyńca Marvela!

Premiera kolejnej odsłony przygód Ant-Mana ma mieć miejsce w 2023 roku. Czy już teraz poznaliśmy wygląd niektórych postaci?

Fot. Marvel

Coraz większymi krokami zbliża się do nas premiera filmu Ant-Man i Osa: Quantumania. Multiwersum MCU coraz bardziej rozszerza się, w czym największy udział, jak do tej pory, miał serial Loki. To w jego pierwszym sezonie wprowadzono pojęcie multiwersum, przedstawiono Time Variant Authority oraz twórcę agencji monitorującej czas, czyli Kanga Zdobywcę. W ostatnim odcinku serialu poznaliśmy Tego, który pozostał, czyli wariant Kanga, który wygrał wielką wojnę w multiwersum i zdecydował się utworzyć instytucję, która nie dopuści do jej powtórzenia. Przypomnijmy, że w ostatniej scenie serialu Loki został przeniesiony do równoległego wszechświata, w którym kontrolę nad TVA sprawuje Kang. Widoczna tam sylwetka była bardzo zbliżona do jego komiksowego pierwowzoru.

Tak wygląda Jonathan Majors w roli Kanga! Oto nowy złoczyńca Marvela!

Fot. thecosmiccircus.com

Teraz natomiast pojawiły się pierwsze przecieki z planu produkcji, które pozwalają nam na nieco dokładniejsze spojrzenie na filmowy wariant Kanga, który zobaczymy na ekranach w Ant-Manie i Osie: Quantumania. W sieci pojawiły się fotografie koszulek członków ekipy kaskaderskiej, na której widzimy rozbity hełm Ant-Mana oraz odbijający się w niej wizerunek Kanga. Postać grana przez Jonathana Majorsa wygląda bardzo podobnie do postaci znanej z komiksów Marvela.

Zobacz również:

  • Kalendarium kinowych premier na 2022 rok. Sprawdź, co warto obejrzeć!
  • Najlepsze gry do wspólnej zabawy na Nintendo Switch
Tak wygląda Jonathan Majors w roli Kanga! Oto nowy złoczyńca Marvela!

Fot. thecosmiccircus.com

Ant-Man i Osa: Quantumania ma trafić do kin w połowie 2023 roku. Dobrą wiadomością dla fanów czekających na tą produkcję jest z pewnością fakt, że zakończyły się już prace związane z nagrywaniem materiału filmowego. Takie wieści przekazał w ubiegłym tygodniu Peyton Reed, czyli reżyser cyklu.

Zobacz także: Jak oglądać filmy MCU? Chronologia wydarzeń w kinowym uniwersum Marvela.