Take 2 Interactive: Bioshock nigdy nie pojawi się na PS3

Od pewnego czasu po sieci krąży plotka o planowanym wydaniu gry BioShock na PS3. Choć pomysł wydaje się być niezły, to Take 2 Interactive postanowiło go ostatecznie uśmiercić. Firma ogłosiła, że nie ma szans by shooter trafił na konsolę Sony.

W ostatnich dniach na oficjalnym forum Take 2 pojawił się wpis z pytaniem czy to prawda, że planowane jest wydanie Bioshocka na PS3. Moderator serwisu (pracownik Take 2) odpowiedział najkrócej i najbrutalniej jak tylko się da: "Nigdy nie było planowane i nie będzie planowane wydanie gry Bioshock na PS3. Sprawa ta była już wielokrotnie wyjaśniana i nic w tej kwestii nigdy się nie zmieni".

Trzeba przyznać, że wygląda to na dosyć jednoznaczną wypowiedź. Jednak faktem jest, że plotki o wypuszczeniu tego tytułu na PS3 będą pojawiać się jeszcze wiele miesięcy. Przynajmniej do czasu kiedy Take 2 Interactive zmieni w tej kwestii zdanie...

Bioshock to gra FPP wydana 21 sierpnia 2007. Od razu po premierze zyskała sobie sporą ilość fanów, głównie dzięki dobrym recenzjom. Na popularność gry nie bez wpływu pozostały również liczne etyczne kontrowersje jakie podnosili jej przeciwnicy. Z częścią z nich można się zapoznać w jednym z naszych wcześniejszych artykułów.


Zobacz również