Take 2 Interactive: Bioshock nigdy nie pojawi się na PS3

Od pewnego czasu po sieci krąży plotka o planowanym wydaniu gry BioShock na PS3. Choć pomysł wydaje się być niezły, to Take 2 Interactive postanowiło go ostatecznie uśmiercić. Firma ogłosiła, że nie ma szans by shooter trafił na konsolę Sony.

W ostatnich dniach na oficjalnym forum Take 2 pojawił się wpis z pytaniem czy to prawda, że planowane jest wydanie Bioshocka na PS3. Moderator serwisu (pracownik Take 2) odpowiedział najkrócej i najbrutalniej jak tylko się da: "Nigdy nie było planowane i nie będzie planowane wydanie gry Bioshock na PS3. Sprawa ta była już wielokrotnie wyjaśniana i nic w tej kwestii nigdy się nie zmieni".

Trzeba przyznać, że wygląda to na dosyć jednoznaczną wypowiedź. Jednak faktem jest, że plotki o wypuszczeniu tego tytułu na PS3 będą pojawiać się jeszcze wiele miesięcy. Przynajmniej do czasu kiedy Take 2 Interactive zmieni w tej kwestii zdanie...

Bioshock to gra FPP wydana 21 sierpnia 2007. Od razu po premierze zyskała sobie sporą ilość fanów, głównie dzięki dobrym . Na popularność gry nie bez wpływu pozostały również liczne etyczne kontrowersje jakie podnosili jej przeciwnicy. Z częścią z nich można się zapoznać w jednym z naszych wcześniejszych artykułów.