Take-Two poszukuje kolejnych aktorów - GTA V w drodze?

Firma Take-Two rekrutuje kolejnych aktorów, którzy mieliby podkładać głos pod postacie z nowej gry komputerowej. Co ciekawe, jedną z nich jest James Pedeaston - bohater znany nam z Grand Theft Auto IV oraz Grand Theft Auto: San Andreas.

Kilkanaście dni temu informowaliśmy o ogłoszeniu, w którym przeczytać można kilka opisów postaci, dla których firma zajmująca się castingiem poszukuje odtwórców. Przypominały one nieco charakterystykę bohaterów jacy mogliby występować w grze GTA.

Historia się powtarza, tym razem jednak mamy nieco więcej konkretów: Take-Two poszukuje aktora, który podłożyłby głos pod postać Jamesa Pedeastona, znanego z GTA: San Andreas (głos w radio) oraz GTA IV (w tej części gry zostaje aresztowany przez indonezyjską policję pod zarzutem molestowania dzieci). Pedeaston został opisany jako "mężczyzna w wieku 40 - 45 lat, który właśnie zostaje zwolniony z więzienia".

Zobacz również:

  • Assassin's Creed Infinity - Ubisoft rozwiewa marzenia i ucina domysły. Kiedy premiera i czym będzie Infinity?

Oprócz wspomnianego wcześniej Jamesa, Take-Two poszukuje także odtwórców ról trzech innych osób (w tym jednej kobiety).

Prawdopodobieństwo tego, że Grand Theft Auto V znajduje się w produkcji jest zatem spore. Niestety, do tej pory firma nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Czerwcowe targi E3 z pewnością będą idealną okazją do tego, by zapowiedzieć nową odsłonę tej hitowej serii.