Takiego urządzenia w Action jeszcze nie było. 30 lat temu miał to w kieszeni każdy dzieciak [02.12.2022]

Kto był dzieckiem w latach 90., ten na pewno wie, co to za urządzenie. Łezka się w oku kręci. Teraz, dzięki nowej ofercie Action, można liczyć na nostalgiczny powrót do przeszłości.

Fot. PCWorld

Dorastałeś w latach 90.? Z pewnością pamiętasz te urządzenia. Taki gadżet miał prawie każdy, a kto nie miał – bardzo o nim marzył. Mowa oczywiście o kieszonkowej konsoli, na którym grały całe ówczesne młode pokolenia. Teraz taki mały komputer kupisz w Action, a cena jest naprawdę przystępna. Trudno się oprzeć, bo korzystanie z takiego gadżetu z pewnością wywołuje nutkę nostalgii w każdym, kto pamięta takie urządzenia z dawnych lat. To jak szybki powrót do przeszłości.

Skusisz się? Naszym zdaniem warto! Będzie doskonałym prezentem mikołajkowym lub gwiazdkowym, i to nie tylko dla dziecka. Z takiego gadżetu ucieszyłby się przecież niejeden dorosły!

Zobacz również:

  • Ta nowość z Action może okazać się prawdziwym hitem!

Zastanawiasz się, co ciekawego można jeszcze upolować w Action? Naszym zdaniem warto zerknąć na elektronikę znanej marki, sprzęt przydatny do tworzenia treści do mediów społecznościowych, a także inteligentną kamerę w niezłej cenie. Tego typu asortyment Action szczególnie spodobać się może łowcom okazji.

Retro kieszonkowy komputer do gry – czy warto kupić?

Zastanawiasz się, czy warto kupić kieszonkową konsolę wypełnioną grami? Odpowiedź jest prosta – oczywiście, że tak! To urządzenie zawiera aż 240 różnorodnych gier, które dostarczą rozrywki, pomogą się skoncentrować i przywołają wspomnienia z dawnych lat. Oldschoolowy pixelowy ekran sprawia, że urządzenie jest dokładnym odwzorowaniem dostępnych dawniej gadżetów. Taki gadżet będzie doskonałym kompanem wszystkich podróży – począwszy od tych w pobliżu domu, aż po dalekie wyprawy.

Konsola dostępna jest w różnych atrakcyjnych kolorach.

Takiego urządzenia w Action jeszcze nie było. 30 lat temu miał to w kieszeni każdy dzieciak [02.12.2022]

Kieszonkowy komputer pełen gier kupisz w Action za 59,98 zł. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Polecamy: Najciekawsze bestsellery z Action, dostępne za mniej niż 50 zł


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: