Tania laserówka

Samsung wprowadza na rynek tanią, prostą w obsłudze drukarkę laserową ML-4500.

Ceny drukarek laserowych są coraz niższe. Być może już niedługo użytkownicy nie będą musieli zastanawiać się nad wyborem drukarki atramentowej, umożliwiającej przygotowanie pięknych kolorowych dokumentów i szybko drukującej drukarki laserowej - kupią po prostu dwa produkty. Najnowsza drukarka Samsunga - ML-4500 - to pierwsza drukarka laserowa oferowana w cenie poniżej 200 USD.

Urządzenie pozwala na wydruk dokumentów z rodzielczością 600 dpi. Laserówka potrafi przygotować 8 stron w ciągu minuty. ML-4500, jak twierdzą przedstawiciele Samsunga, jest drukarką niezwykle łatwą w obsłudze. Na panelu urządzenia znajduje się wiele przycisków usprawniających wykonanie typowych zadań. Za naciśnięciem jednego przycisku można wydrukować powtórnie ostatnią kartkę, przygotować indeks zawierający "miniaturki" poszczególnych stron albo odwołać drukowanie dokumentu.

Drukarka ma oddzielny pojemnik na koperty i etykiety. W urządzeniu zastosowano też mechanizm "prostej ścieżki papieru", który co prawda nie eliminuje całkowicie, ale zdecydowanie zapobiega sytuacjom "zacinania się" papieru. Drukarka ML-4500 objęta jest roczną gwarancją.


Zobacz również