Tanie Granie z nagrodami

Tanie Granie jest nową inicjatywą firmy Cenega Poland, która nie tylko pozwala entuzjastom elektronicznej rozrywki wejść w posiadanie wybranych tytułów po obniżonych cenach, ale również wiąże się z możliwością zdobycia interesujących nagród.

Już wkrótce w serii Tanie Granie trafi do rąk graczy pierwsze pięć tytułów: Echelon: Wojownicy Wiatru, Mars: Bunt Robotów, Operacja Pustynny Grom, RC Cars oraz Sekret Nautilusa. Wszystkie gry z tej serii będą dostępne w jednakowej cenie 59,90 zł, a każdy, kto kupi dwa z tych tytułów otrzyma w prezencie myszkę. Ci, którzy zdecydują się na trzy z nich otrzymają klawiaturę, a nabywcy czterech gier - joypad. Aby otrzymać nagrody wystarczy wypełnić załączony przy zakupionych grach kupon i cierpliwie czekać na listonosza z prezentami.

Echelon: Wojownicy Wiatru jest kontynuacją gry Echelon. Jest rok 2351, gracz wciela się w rolę majora Jasona Scotta (pseudonim Wolf) – jednego z najlepszych pilotów Federacji Galaktycznej, wsławionego w walkach powietrznych nad planetą i miastami zbuntowanych obcych. Od wykonania kolejnych misji zależy zarówno los ludzkości, jak i samych mieszkańców planety.

MARS: Bunt Robotów to zrealizowana w 3D mieszanka strzelaniny FPP, gry zręcznościowej i symulacji taktycznej. Gracz prowadzi drużynę żołnierzy przez kolejne lokacje na opuszczonej planecie i walczy z chmarami cyborgów.

Operacja Pustynny Grom jest dynamiczną, trójwymiarową grą akcji, w której zasiadamy za sterami helikoptera bojowego, aby zmierzyć się ze śmiertelnie groźnymi terrorystami. Gra oferuje 30 misji.

Sekret Nautilusa, jak łatwo się domyślić, inspirowana jest powieścią "20 tysięcy mil podmorskiej żeglugi" Juliusza Verne'a. Akcja gry toczy się oczywiście w mrocznych głębinach oceanu tyle tylko, że futurystycznym świecie XXI wieku.

RC Cars to gra wyścigowa, w której gracze kierują realistycznie odtworzonymi modelami zdalnie sterowanych samochodów. Gra posiada opcje mulitplayer, przyzwoitą oprawę graficzną, a do dyspozycji graczy oddano szeroki wybór pojazdów.